Green Credit kredīts 10 minūšu laikā

green creditGreen Credit izsniedz ātros kredītus summā no 50 līdz 425 €. Pirmais kredīts līdz 200 eiro jauniem klientiem ir pieejams bez maksas, tas nozīmē, ka šim kredītam netiek piemērota procentu maksa vai kredīta noformējuma maksa. Uzņēmuma kreditēšanas noteikumi ir skaidri ikvienam patērētājam, nav ne slēpto izmaksu, ne noklusētu līguma nosacījumu.

  • Saņem naudu: 10 minūtes;
  • Pirmais kredīts līdz 300 € bezmaksas;
  • Maksimālā aizdevuma summa līdz pat 425 €;
  • Bez ķīlas un galvotāja;
  • Aizdevums pieejams personām vecumā no 21 līdz 75 gadiem.
btn-sanemt-big

Ja vēlies saņemt kredītu no Greencredit nospied pogu “Saņemt naudu“. Tagad izvēlies aizdevuma summu un atmaksas termiņu un reģistrējies uzņēmuma mājaslapā. Pēc reģistrācijas Greencredit mājaslapā uz telefonu tiks nosūtīta SMS īsziņa kurā būs aktivizācijas kods, kurš būs jāievada Greencredit mājaslapā. Ja Tu aizdevumu saņem pirmo reizi, pārskaiti 1 centu uz uzņēmuma bankas kontu, šis maksājums jāveic tikai vienreiz, lai kreditors būtu pārliecināts, ka konts, kuru ierakstīji reģistrācijas laikā pieder Tev un, ka tas ir aktīvs. Savukārt, nākamreiz Tev reģistrācijas process vairs nebūs jāveic, Tev tikai atliks ieiet savā lietotāja profilā un izvēlēties nepieciešamo aizdevuma summu. Turklāt, nākamreiz varēsi aizņemties jau lielāku aizdevuma summu.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

GreenCredit darba laiks darba dienās sākas jau no 8:00 rītā līdz pat 21:00, savukārt brīvdienās un svētku dienās uzņēmuma darba laiks ir no 10:00 līdz 18:00. Kredītam var pieteikties ja Tu esi Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs, ar aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu un bankas kontu, ka arī Tu nedrīksti būt jaunāks par 21 gadu. Savukārt, ja Tu esi pieteicies aizdevumam ārpus uzņēmuma darba laika, tad Tavs pieteikums tiks uzreiz izskatīts nākamajā uzņēmuma darba dienā.

Vēl viens ļoti noderīgs pakalpojums, ko piedāvā uzņēmums GreenCredit ir kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Šo pagarinājumu vari izmanot, ja neparedzētu apstākļu dēļ, Tu laikus nevari atmaksāt aizdevuma summu. Pagarināt kredīta atmaksas termiņu Tu vari līdz 7, 14 vai 30 kalendārajām dienām. Pagarinājuma maksa ir atkarīga no aizdevuma summas, kredīta termiņu vari pagarināt tik reizes, cik nepieciešams, ar nosacījumu, ka esi apmaksājis iepriekšējo pagarinājumu.

btn-sanemt-big

GreenCredit Kontaktinformācija

GreenCredit telefons un adrese

 Zemitāna iela 2b, Rīga, LV-1012

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 6 7885575

E-pasts: info@greencredit.lv

Kādus dokumentus man ir jāiesniedz, lai saņemt kredītu no GreenCredit?

Tev nevajag iesniegt nekādus dokumentus, vajag tikai mobilā telefona numuru un e-pasta adresi, kā arī bankas kontu.

Cik lielam aizdevumam es varu pieteikties?

Pirmajā reizē vari pieteikties kredītam līdz 300 €, otrajā reizē vari pieteikties aizdevumam līdz 350 € , trešajā  un turpmāk varēsi aizņemties līdz pat 425 €. Turpmāk aizņemties varēti ar nosacījumu, ka iepriekšējais kredīts ir veiksmīgi atmaksāts.

Ko darīt, ja šobrīd man nav iespējas atmaksāt saņemto kredītu?

Tādā gadījumā Tev jāpagarina kredīta aizdevumu termiņš par 7, 14 vai 30 kalendārajām dienām. Lai to izdarītu, Tev jāpārskaita pagarināšanas maksu uz GreenCredit norēķinu kontu, pagarinājuma maksa ir atkarīga no Tavas aizņemtās kredīta summas.

Cik reizes es drīkstu pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu?

Sava kredīta atmaksas termiņu vari pagarināt tik reizes, cik vēlies, ja vien Tu esi veicis pagarinājuma maksājumu un ievēro aizdevuma līguma nosacījumus.

Līdzīgi pakalpojumi ātro kredītu nozarē

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie SMSCredit, ViaSMS, SohoCredit, LatCredit un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500 € dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 10 000 € var aizņemties no BigBank.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Green Credit
Author Rating
51star1star1star1star1star