Blogs

Izdevīgākie ātrie kredīti thumbnail

Izdevīgākie ātrie kredīti

Ātro kredītu tirgū ir ļoti daudz un dažādu uzņēmumu, kuri piedāvā īstermiņa aizdevumus. Tāpēc, lai neapjukutu lielajā ātro kredītu klāstā, esam apkopojuši ieteikumus, pēc kuriem vari izvēlēties izdevīgākos ātros kredītus. Protams, šiem ieteikumiem ir tikai informatīvais raksturs, tomēr, ceram, ka tie noderēs pie aizdevumu izvēles.

1. Pirmais kredīts bez maksas

Lai iegūtu patiesi izdevīgu piedāvājumu, izvēlies to kredītdevēju, kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Liekas, ka šis piedāvājums būs ar kādiem zemūdens akmeņiem? Tomēr, varam galvot, ka šādiem piedāvājumiem nav nekādu slēpto izmaksu vai jebkādu citu slēpto noteikumu. Kāpēc tad uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu bez maksas? Uzņēmumi šādā veidā piesaista jaunus klientus, ar cerību, ka šie klienti ņems atkārtotu kredītu, kad tas būs nepieciešams. Šim kredītam netiek piemērota maksa par izsniegšanu, un netiek piemēroti procenti, tas nozīmē, ka Tev būs jāatmaksā tā pati summa, kādu biji aizņēmies. Mūsu TOP 3 bez maksas ātrie kredīti Ondo.lv, ViaSms un SMScredit.

2. Zemākā procentu likme

Procentu likme ir kā cena veikalā, līdzigi produkti ar dažādām cenām, kuru izvēlēties? Šis ieteikums attiecās uz atkārtoajiem kredītiem. Ja Tu esi reģistrēts vairākās ātro kredītu iestādēs, tad izvēlies to aizdevēju, kurš piedāvā kredītu ar zemāko procentu likmi. Procentu likme ir maksājums par kredīta lietošanu, proti, ja aizdevējs piemēro 10%, tad, piemēram, ja esi aizņēmies 100 eiro uz 30 dienām, tad atmaksas brīdī, Tev būs jāatmaksā 110 eiro. TOP izdevīgākie ātrie kredīti OpenCredit, Vivus.lv, Mogo.lv

3. Lojalitātes programma un atlaide

Šis ieteikums arī attiecās uz atkārtotajiem kredītiem. Lojalitātes programmas ir domātas jau esošajiem klientiem, uzņēmumi domā ne tikai par jauno klientu piesaisti, bet arī par esošo klientu ērtībām un izdevīgumu. Piemēram, uzņēmums ViaSms esošajiem klientiem piedāvā katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai, savukārt, uzņēmums SMScredit ir izveidojis lojalitātes programmu, sākot ar 4. Aizdevumu tiek piemērota 10% atlaide komisijas maksai. Mūsu TOP 3 – ViaSms, CreditOn, Ferratum.lv

4. Sertificēts aizdevējs

Lai izvairītos no krāpšanām, iesakām izvēlēties tos aizdevējus, kuriem ir izsniegts kreditēšanas licence. Šīs licences izsniedz Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC). Ja redzi šo licenci aizdevēja mājas lapā, vari būt drošs, ka šo aizdevēju uzrauga PTAC, kā arī tas darbojas pēc Ministra kabineta noteikumiem. Visi kredītdevēji, kas ir norādīti mūsu mājas lapā ir sertificēti.