Blogs

Kas notiek, ja neatdod kredītu?

Kas notiek, ja neatdod kredītu?

Ātrais kredīts ir iespēja, kā viegli un bez piepūles saņemt finansiālos līdzekļus, ja tie steidzami nepieciešami kāda pirkuma iegādei, ārsta apmeklējumam vai svarīgu pakalpojumu izdevumu segšanai. Šie aizdevumi uz īsa laika periodu pastāv, lai palīdzētu, kad līdz algas dienai ir palikušas dažas dienas, tomēr nauda Jums nepieciešama tagad. Pirms aizņēmuma veikšanas kredītu izsniedzēju firmas Jūs brīdina izvērtēt savu nepieciešamību pēc aizdevuma, un iespējām ātro kredītu atmaksāt. Tomēr gadās situācijas, kad notiek kas neparedzēts, un Jūs saprotat, ka nespēsiet iekļauties noteiktajā termiņā. Ko darīt?

Ja esat veicis aizņēmumu no kredītu aizdevēju uzņēmumiem, tad kavēti, vai neatmaksāti maksājumi var Jums sagādāt visai nepatīkamas problēmas. Ja apzināties, ka laicīgi nespēsiet atmaksāt aizdevumu, iesakām Jums laicīgi sazināties ar kredīta aizdevēju un pārrunāt visizdevīgāko šīs situācijas risinājumu.

Ja izvēlēties ignorēt kredīta atmaksu, tas nenāks par labu ne Jūsu kredītvēsturei ne arī turpmākajai nākotnei. Kredītu aizdevēji sākumā sūtīs Jums vēstules ar atgādinājumu par neatmaksātu vai kavētu kredītu. Ja kredīta izsniedzēju ziņas un vēstules turpināsiet ignorēt, tad Jūsu ātrā kredīta parāds tiks nodots parādu piedziņas kompānijai, kas Jūs automātiski ievietos kredītreformā. Liela daļa kredītu ņēmēju uzskata, ka kredīta neatgriešanās gadījumā Jūs pēc laika tiksiet aizmirsti, tomēr viss nenotiek pēc fantastiku filmu scenārija, šis vairāk atgādina kriminālo žanru. Šādi gadījumi, kad ātro kredītu izsniedzēji aizmirst par to, ka izsnieguši Jums kredītu notiek tik reti, cik reti pūcei zied aste, tāpēc paļauties uz šādu pasaules brīnumu mēs Jums neiesakām.

Kas notiek, ja neatdod kredītu?

Ātro kredītu neatgriešanas gadījumā, pēc aizdevēja visiem iespējamajiem centieniem ar Jums sazināties, ar Jums turpinās sazināties kredītu piedzinēji. Kredīta piedzinējus ne velti sauc par kredīta piedzinējiem. Viņu uzdevums ir atgūt no Jums naudas summu kuru aizņēmaties un viņi to arī izdarīs, tikai Jūsu ziņā ir cik ilgu laiku Jūs pats vēlaties tikt terorizēts. Šādi uzņēmumi izmanto ļoti dažādas metodes, visbiežākās ir – nebeidzami telefona zvani, īsziņas, e-pasti, atcerēsimies, ka šādi uzņēmumi zin arī Jūsu adresi un Jūsu mammas adresi. Par Jums visas pieejamās ziņas ir valsts datu bāzē, un vai tiešām 100 euro dēļ Jūs vēlaties katru dienu lasīt e-pastus, neatbildēt uz telefona zvaniem, kuri varbūt Jūsu dzīves lielākā iespēja, tikai tādēļ, ka liekas, ka zvana kārtējais kredītu piedzinējs? Nē? Protams, ka nē.

Mēs esam par to, lai Jūs būtu priecīgi izmantot mūsu sniegtos pakalpojumus un mēs būtu Jums noderīgi, kad tas visvairāk nepieciešams. Ja esat nonācis situācijā, kad nepieciešams risināt situāciju, kurā nevarat kredītu atmaksāt laicīgi, griezieties pie sava ātro kredītu izsniedzēja, un kopīgiem spēkiem pārrunājiet tālāko rīcību un atmaksas plānu. Šādā situācijā galvenais ir neslēpties, un nebraukt uz Angliju lasīt vīnogas, bet gan atrisināt situāciju, kā krietnam un godīgam latvietim. Un atceries, pirms veic finansiālo aizņēmumu, izvērtē tā nepieciešamību un iespējas to atmaksāt.

Autors: