Kimbi.lv – Kredītlīnija | Elastīgs naudas aizdevums

Kimbi.lv-kredītlīnijaKimbi.lv Kredītlīnija ir jauns produkts – tā ir kā naudas konts, no kura aizņemties naudu piešķirtā kredītlimita ietvaros, kad vien nepieciešams un pašiem izvēlēties tieši kādu summu aizņemties. Piesakoties, Kimbi.lv kredītlīnija ir pieejama neierobežotu laiku. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

  • Saņem naudu: 10 minūtes;
  • Ikmēneša procentu likme ir 10% no neatmaksātās naudas summas;
  • Maksimālais aizdevums līdz pat 1500 eiro.
btn-sanemt-big

Lai saņemtu kredītlīniju pie Kimbi.lv 10 minūšu laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, un pēc kredīta pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas apstiprināt savu identitāti ar internetbankas palīdzību – pēc 10 minūtēm nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Identificējieties
ar bankas palīdzību

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

Kimbi.lv darba laiks sākas jau plkst. 7:00 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 23:00. Ja Tavs bankas konts ir kādā no Kimbi.lv norādītājām bankām, varēsi saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā. Uz Swedbank, DNB Bank, Nordea, Citadele un Norvik bankas kontiem Kimbi naudu pārskaitīs ne ilgāk kā 10 minūšu laikā.

No Kimbi.lv var saņemt sākot no 20 līdz pat 75 gadu vecumam bez jebkādas ķīlas vai galvojuma. Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana – pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām.

Lai pieteiktos Kimbi.lv Kredītlīnijai ir nepieciešama šāda informācija:

  • Tālruņa numurs un kontaktinformācija
  • Personu apliecinošs dokuments (Pase vai personas apliecība)
  • Informācija par ienākumiem un izdevumiem
  • Bankas konta numurs
  • Piekļuve internetbankai (ja tāda ir)

Pieprasot aizdevumu atkārtoti vajadzēs tikai norādīt vēlamo summu un termiņu, un aizdevuma summa tiks pārskaitīta tikko kā tiks pieņemts pozitīvs lēmums par aizdevuma izsniegšanu.

Aizdevumu no Kimbi.lv var ņemt atkārtoti neierobežotu skaitu reižu, bet jāņem vērā, ka jaunu aizdevumu saņemt nevarēs pirms nebūs atmaksāta nauda par iepriekšējo aizdevumu pie Kimbi.lv.

btn-sanemt-big

Kā pieteikties Kredītlīnijai

3 vienkārši soļi
1. Aizpildiet pietiekuma anketu, norādot personisko informāciju
2. Identificējieties ar bankas palīdzību
3. Izvēlieties Kredītlīnijas summu izmaksai un lietojiet Kredītlīniju

Cik daudz es varēšu aizņemties?

Maksimālais iespējamais Kredītlīnijas apjoms ir 1500 EUR, un sava Kredītlimita ietvaros Jūs varēsiet aizņemties cik un kad būs nepieciešams

Kā atmaksāt aizdevumu?

Maksājumus par aizdevumu Jūs variet veikt ar internetbankas starpniecību vai jebkurā bankas filiālē

Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie CreditOn, Vivus, Credit24 un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit =>Kredītlīnija.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 3000€ dažu minūšu laikā var aizņemties no Credit24, bet līdz 10 000 € var aizņemties no BigBank.

Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kimbi.lv - Kredītlīnija
Author Rating
51star1star1star1star1star