Blogs

Konkurss “Mogo Lielā Loterija”

Konkurss “Mogo Lielā Loterija”

Laba ziņa no Mogo

Mogo lielās loterijas galvenā balva ir Ceļojums 5000 EUR vērtībā sadarbībā ar ceļojumu aģentūru “AP Sauli”. Papildus tiks izlozēti 2 (divi) Apple iPhone 8.
Mogo vēlas uzlabot savu datu bāzi. Ja tu pieteiksies komerciālu paziņojumu saņemšanai, atjaunos datus par sevi var piedalies izlozē.
Reģistrēties dāvanu izlozei un piedalīties tajā ir tiesības visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri reģistrēšanās dienā sasnieguši astoņpadsmit (18) gadu vecumu. Varbūtība uzvarēt izlozē ir atkarīga no konkrētās izlozes dalībnieku skaita.
Dāvanas tiks izlozētas pēc nejaušības principa izmantojot datorprogrammu. Izloze notiks 2018. gada 22. jūnijā AS Mogo birojā Duntes ielā 3. Ar izlozes uzvarētājiem AS Mogo sazināsies personīgi pa norādīto tālruni vai epastu.

btn-sanemt-big

Atgādinām – pirms veicat aizņēmumu, izvērtējiet savas iespējas to atmaksāt!

Mogo auto līzings ir ērti un viegli noformējams, un tik pat viegli arī saņemams. Uzņēmums piedāvā atmaksāt kredīta summu ar ikmēneša maksājumu, turklāt, ja Tev ir iespēja, aizdevumu vari atmaksāt arī ātrāk nekā noteikts aizdevuma līgumā. Ja atmaksāsi aizdevuma summu ātrāk, tad Tev nebūs jāmaksā nekādi papildus līguma sodi, turklāt nebūs uzskaitīt procenti par atlikušo pamata aizdevuma summu, un beigās sanāks atmaksāt mazāk.

Izvēlies jauno Mogo patēriņa aizdevumu! Tikai līdz 1.jūlijam pirmo divu mēnešu procenti vai pēdējo divu mēnešu maksājumi ir uz Mogo rēķina! Ko vajag – to vajag!

btn-sanemt-big