Blogs

palīdzība Krājbankas cietušajiem

Krājbankā cietušie izmanto ātros kredītus

Latvijas Krājbankas apturēšanas dēļ daudziem daudzi uzņēmumi pēc palīdzības vērsās pie finanšu uzņēmuma Capitalia, kas šādā gadījumā izsniedza ātros kredītus.

Par SIA Capitalia

Finanšu uzņēmums Capitalia veic investīcijas kompāniju pašu kapitālā, kā arī izsniedz aizdevumus. Uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi: ātrie aizdevumi, starta aizdevums jaunajiem uzņēmējiem, alternatīvais aizdevums. Tāpat Capitalia nodarbojas ar konsultāciju sniegšanu uzņēmumiem finansējuma piesaistes vai kompāniju pirkšanas jautājumos.

Palīdzība Krājbankas cietušajiem

Pēc Latvijas Krājbankas apturēšanas daudzi uzņēmumi saskārās ar finanšu grūtībām, piemēram, apgrozāmo līdzekļu trūkumu. Kā norāda finanšu ministrs Andris Vilks, tika izstrādāta kompensācijas shēma, taču līdzekļu daļēja vai pilnīga atgūšana aizņem laiku, kas savukārt uzņēmumiem liedz nodrošināt pilnvērtīgu darbību. Šādā situācijā viens no risinājumiem, ko izmanto uzņēmumi ir ātrais kredīts, kuru piedāvā SIA Capitalia.

Kā atzīst Capitalia vadītājs Juris Grišins, pēc Latvijas Krājbankas apturēšanas pieaugusi interese par piedāvātajiem ātrajiem aizdevumiem uzņēmumiem. Neskatoties uz iesaldētajiem līdzekļiem, uzņēmumiem ir jāturpina sava darbība un ātrais kredīts ir vislabākais risinājums. Kā norāda J. Grišins vislielākās problēmas Krājbankas apturēšana sagādājusi vidējiem un maziem uzņēmumiem, it īpaši tādiem, kas atrodas Latvijas reģionos. Tāpat Capitalia vadītājs pauž viedokli, ka turpmāk cilvēki ļoti rūpīgi pārdomās kurās bankās glabāt savus finanšu līdzekļus. Viņaprāt lielākie ieguvēji būs skandināvu bankas, piemēram Nordea.
Autors: