Lētāka kredīta pagarināšanas maksa

Lētāka kredīta pagarināšanas maksa
Īstermiņa aizdevums ir perfekts risinājums, tad, kad līdz algas dienai palicis pavisam nedaudz, bet nepieciešami finansiālie līdzekļi kāda steidzama pirkuma iegādei vai pakalpojuma atmaksai.
Kad veicat īstermiņa aizdevuma saņemšanu Jums ir iespēja izvēlēties laika periodu, kādā vēlaties kredītu atmaksāt. Lielākoties īstermiņu atmaksas periods ir 30 dienas, taču internetā ir atrodami arī kredīti uz 6 mēnešiem, kredīti uz 12 mēnešiem, kredīti uz 24 mēnešiem un citiem laika periodiem. Atmaksas termiņu iespējams izvēlēties arī īsāku, jo mazāku laika periodu Jūs izvēlaties veicot aizņēmumu, jo mazāku summu kredīta nomaksas dienā jums nāksies samaksāt procentos.
Ja kredīta atmaksas dienā nonākat pie secinājuma, ka nauda vēl dažas dienas nepieciešama pašam saviem izdevumiem, tad atmaksu ir iespējams pagarināt. Praktiski visi ātro kredītu izsniedzēju uzņēmumi piedāvā pagarināt kredīta atmaksu nepieciešamības gadījumā. Salīdzinājums atrodams šeit:

Lētāka kredīta pagarināšanas maksa

Aizdevējs Reitings Līdz 7 dienām Līdz 15 dienām Līdz 30 dienām
09 no 10 0% 3% 6%
ātrie-kredīti-ladyloan 09 no 10 1,4% 2,8% 6%
07 no 10 1,4% 2,8% 6%
ātrie-kredīti-internetā-ondo.lv 10 no 10 6.75% 8.5% 12.5%
10 no 10 6.75% 8.5% 12.5%
ātrie-kredīti-greencredit 09 no 10 6% 9,5% 17,5%
10 no 10 N/A* N/A* N/A*
10 no 10 N/A* N/A* N/A*
10 no 10 N/A* N/A* N/A*
08 no 10 Nav N/A* Nav
ātrie-kredīti-credit24 10 no 10 Nav Nav Nav
ātrie-kredīti-opencredit 09 no 10 Nav Nav Nav

* – N/A procentu likme – maksa par pagarināšanu ir atkarīga no aizdevuma summas un termiņa, uz kuru tiek atlikta aizdevuma atmaksa.

Vairākas kredītu aizdevēju firmas šobrīd piedāvā iespēju kredītu atgriezt vēlāk, un ar mazākiem atmaksas procentiem (ar atlaidēm).

Kas ir kredīta pagarināšana?

Ātrā kredīta pagarināšanu iespējams veikt, pārskaitot pagarinājuma maksas summu uz aizdevēja bankas kontu. Pārskaitījums kredītiestādes kontā jāveic pirms kredīta atmaksas termiņš ir beidzies. Jums ir iespēja izvēlēties uz kādu termiņu vēlaties pagarināt savu aizdevumu – uz 7, 15 vai 30 dienām. Kredīta pagarināšanas maksa ir atkarīga no trīs kritērijiem – jūsu aizņēmuma summas, aizņēmuma perioda, kā arī laika uz kādu vēlaties pagarināt aizdevuma atmaksu.

Ja apzināties, ka kredītu nebūs iespējams atmaksāt Jums sākumā noliktajā datumā, tad iesakām Jums pēc iespējas ātrāk veikt kredīta pagarināšanu, lai aizdevējs nesāk aprēķināt procentus par katru nostrādāto dienu.
Veiciet ātrā kredīta aizņēmumu tikai stingras nepieciešamības gadījumā, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu, Aizņemies atbildīgi!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Lētāka kredīta pagarināšanas maksa
Author Rating
51star1star1star1star1star