Blogs

Kredīti bez ķīlas

Kredīti bez ķīlas

Esi ieplānojis veikt kādu pirkumu, bet nedaudz pietrūkst naudas? Meklē izdevīgākos piedāvājumus, bet nevari izvēlēties sev piemērotāko un atbalstošāko? Mums ir risinājums – ātrais kredīts, kuru var noformēt sēžot mājās, vienīgais, kas Tev ir nepieciešams ir interneta pieslēgums un bankas konts. Ātrie kredīti ir tie paši aizdevumi bez ķīlas un galvojuma. Kredīti bez ķīlas ir pieejami ar dažādiem nosacījumiem, atmaksas termiņiem un aizdevuma summām. Lielākoties ātro aizdevumu uzņēmumi piedāvā aizdevumus vidēji līdz 350 ls, piemēram, SohoCredit, SmsCredit. Taču ir tādi uzņēmumi, kuri piedāvā arī summas līdz 1000 Ls – Vivus, līdz 7000 BigBank un līdz 10000 var aizņemties pie Mogo.

Kā var saņemt kredītus bez ķīlas

Pirms ņemt kredītu, iesakām izskatīt visus piedāvājumus, Tavas ērtības labad esam izveidojuši ātro kredītu salīdzināšanas tabulu. Kad esi izvēlējies, pie kura aizdevēja vēlies noformēt aizdevumu, spied pogu “Saņemt naudu”. Tu nonāksi aizdevēja mājas lapā, kur Tev būs nepieciešams izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, pēc tam reģistrējies aizdevēja mājas lapā – tas ir izdarāms pavisam vienkārši – Tev tikai nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu. Lai pabeigtu reģistrācijas procesu, Tev būs nepieciešams no sava bankas konta pārskaitīt uz aizdevēja bankas kontu 0.01 Ls, tas ir nepieciešams, lai uzņēmuma speciālisti būtu pārliecināti, ka tas ir Tavs bankas kontu. Tiklīdz uzņēmuma speciālisti saņems Tavu maksājumu, tiks izskatīts arī Tavs kredīta pieteikums, ja lēmums par kredīta izsniegšanu būs pozitīvs, nauda Tava kontā tiks ieskaitīts pāris minūšu laikā.

Izvēlies – pirmais bez maksas

Tā kā ātro kredītu tirgū pastāv liela konkurence, uzņēmumi savā starpā sacenšas par potenciālajiem kredītu ņēmējiem, tāpēc bieži vien jaunajiem klientiem pirmais kredīts tiek piešķirts bez maksas. Tas nozīmē, ka par šī aizdevumu netiek iekasēti ne aizdevuma procenti, ne komisijas maksas. Savukārt, ja vēlēsies aizņemties pie tā paša aizdevēja, Tev jau tiks pierēķināti klāt gan kredīta %, gan komisijas maksa par kredīta noformēšanu.

Kādi ir nosacījumi

Lai saņemtu aizdevumu ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, ar aktīvu tālruņa piesēgumu un bankas kontu. Aizdevumi bez ķīlas ir noformējami pat tad, ja Tev uz doto brīdi nav pastāvīgas darba vietas, iespējams, Tev ir citi ienākuma avoti, piemēram, bezdarbnieka pabalsts.

Kredīti bez ķīlas un galvojuma ir ātrākais un ērtākais veids, kā saņemt nepieciešamo aizdevuma summu pāris minūšu laikā, turklāt to visu var noformēt sēžot mājās vai kādā kafejnīcā. Iesakām izvērtēt kredīta nepieciešamību, un pārliecināties, ka Tev būs iespēja arī šo aizdevumu atmaksāt laicīgi.
Autors: