Kredītlīnija

Kredītlīnija

Sapņus var piepildīt jau tagad, bet maksāt par to – vēlāk!

Kredītlīnija – papildus naudas līdzekļi ikvienai Tavai vēlmei. Tā pat kā bankas, arī ātro kredītu uzņēmumi ir sākuši piedāvāt papildus pakalpojumu – kredītlīnija. Kredītlīnija ir iespēja izmantot naudu tikai tad, kad tā nepieciešama. Tagad Tu vari saņemt līdz pat 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Maksā procentus tikai par to, ko esi izmantojis, atmaksā ātrāk un ietaupi!

Kredītlīniju salīdzinājums

Reitings Atmaksas termiņš Mēneša % likme Maksimālā kredīta summa
kimbi 09 no 10 nav ierobežojumu 7% 1500 €
Vivus 10 no 10  24 mēneši 10% 1500 €
credit24 10 no 10  24 mēneši sākot ar 7% 3000 €
ferratum 09 no 10 nav ierobežojumu 8% 1200 €
crediton 09 no 10  12 mēneši 13,5% 1000 €

 

Kādi ir galvenie nosacījumi kredītlīnijas izsniegšanai?

Tev ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam, kas atbilst sekojošajiem nosacījumiem.

Nepieciešamās vajadzības:

  • No 18 līdz 70 gadiem
  • Personīgais bankas konts
  • Patstāvīga darba vieta ar regulāriem ienākumiem
  • Būs nepieciešams E-pasts un Mobīlais tālrunis
  • Neskarta kredītvēsture
  • Nav esošas kredīt saistības

Pirms kredītlīnijas izsniegšanas tiks aprēķināta summa, kuru aizdevējs būs gatavs izsniegt kredītlīnijas ņēmējam, kas tiks aprēķināta no darba stāža un mēneša ienākumiem kā arī bijušajām kredītsaistībām un vēstures. Lielākais kredītlīnijas aizņēmums parasti tiek izsniegts tikai jau esošiem klientiem, kas savu lojalitāti un uzticību ir pierādījuši. Aizdevējs parasti pirms izsniedz kredītlīnijas aizdevumu pārbauda klienta maksātspēju ar VSAA palīdzību un pieprasot pēdējo 6 mēnešu bankas konta pārskatu elektroniskā formātā. Aizdevējs arī ir tiesīgs pieprasīt VID izziņu no klienta. Kredītlīnijas pakalpojumam var pieteikties katru dienu caur internetu, bet izskatīšanas process notiek darba dienās.

Kāda ir atšķīrba starp ātro kredītu un kredītlīniju?

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un nelielu aizdevuma summu, parasti līdz 500 eur. Savukārt kredītlīnija ir ilgtermiņa aizdevums, ar aizdevuma summu līdz pat 3000 euro un garāku atmaksas termiņu – 2 gadiem. Piemēram, uzņēmums Ferratum kredītlīmits ir ar bezlimita aizdevuma termiņu. Ar kredīlīniju Tu vari izmantot aizdevumu jebkurā laikā un jebkādām vajadzībām.

Kādas ir kredītlīnijas priekšrocības?

– nav nepieciešama ķīla vai galvojums;
– maksā procentus tikai par izlietoto naudas summu;
– iespēja atkārtoti aizņemties kredīlīnijas ietvaros;
– atmaksā ātrāk un ietaupi!

Kādos gadījumos izdevīgi izmantot kredītlīniju?

Kredītlīniju var izmantot visdažādākajos gadījumos, un kreditori, izsniedzot aizdevumu, parasti nejautā, kādiem mērķiem tiek ņemts kredīts. Aizdevumu var ņemt dzīvokļa remontam, mēbeļu, sadzīves vai elektrotehnikas iegādei, ceļojumu apmaksai un jebkādiem citiem mērķiem, kur ir jāveic lielāki maksājumi, bet nepieciešamā nauda nav uzkrāta.

 

 

Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kredītlīnija
Author Rating
51star1star1star1star1star