Blogs

Pirmais kredīts bez maksas thumbnail

Pirmais kredīts bez maksas

Bieži vien cilvēki domā, ja kāds ko piedāvā bez maksas, tad noteikti, tas ir kā “siers lamatās” un beigās nekas nav bez maskas, bet beigās vēl nepieciešams ko jāpiemaksāt vai arī sniegtais pakalpojums vai prece nekam neder. Iespējams, tas tā ir, taču ne ātro kredītu jomā. Ja ātro kredītu uzņēmums piedāvā pirmo kredītu bez maksas – tad tas tā arī ir, proti, šim kredītam netiek piemierota ne procentu maksa par tā izmantošanu, ne arī komisija par tā izniegšananu. Pirmais kredīts bez maksas pieejams bez ķīlas un galvojuma.


Kāpēc šāds piedāvājums?

Atbilde ir negaidīti vienkārša – piesaistīt potenciālos klientus. Ar šādu piedāvājumu, uzņēmumi krāj savu dabut bāzi, ar mērķi atgādināt par sevi ar e-pastiem, sms vai piedāvājumu televīzija. Bieži vien esošajiem klientiem tiek piedāvātas lojalitātes programmas, kur tiek piešķirtas atlaides komisijas maksām, atkārtoti ņemtajiem kredītiem. Uzņēmumi domā, ja jau Tu esi paņēmis aizdevumi vienu reizi, iespējams, Tev nauda būs nepieciešama vēl, kaut vai pēc gada.

Pirmais kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma, vairums aizdevēju kredītus izsniedz Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu (daži uzņēmumi izsniedz aizdevumus personām, kuras ir vecumā no 18 gadiem), kuriem ir atvērts konts kādā no Latvijas komercbankām, ir arī e-pasts un mobilais tālrunis, kā arī nebanku aizdevēji izvērtē katra pretendenta maksātspēju – pārbauda, vai persona nav iekļauta parādnieku saraksta. Tā kā pieteikums tiek veikts caur internetu, tad parasti pieteikumi tiek izskatīti vien pāris minūšu laikā, un naudu kontā var saņemt jau 10 – 15 minūšu laikā.

Mūsu ieteikums. Latvijas tirgū pirmais kredīts bez maksas pieejams apmēram pie 15 uzņēmumiem, ja Tev patiesi vajag ātru naudu, tad katru reizi, kad rodas šada vajadzība, reģistrējies pie cita aizdevēja, tādējādi kopsumā bez maksas var saņemt vairāk nekā 1 tūkstoti eiro. Taču neizmirsti atmaksāt aizdevumu laikus, jo, ja nemaksāsi aizdevumus, potenciāli, Tevi var ierakstīt parādnieku sarakstā jeb melnajā sarakstā, un tad nākamo aizdevumu saņemt būt jau grūtāk vai pat neiespējami.