Blogs

kredīts dzīvokļa remontam

Kredīts dzīvokļa remontam

Esi ieplānojis labiekārtot savu dzīvokli, vai vienkārši veikt remontu dzīvoklī, bet Tev ir nepieciešama nauda un nezini, kur to var saņemt? Ātrais kredīts ir tas, kas Tev ir nepieciešams, lai veiktu sen kāroto remontu. Protams, Tu vari saņemt aizdevumu arī bankās, tikai Tev tas prasīs laiku, lai nokārotu dokumentāciju, kā arī Tev būs jāapmeklē bankas iestāde, lai noformētu aizdevumu. Savukārt kredīts dzīvokļa remontam pie ātro kredītu aizdevējiem ir noformējams vien pāris minūšu laikā, Tev pat nebūs nepieciešams iet ārā no mājām, turklāt aizdevumam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, bieži vien pat ne izziņa no darba vieta.

Pirms aizņemies – salīdzini

Pirms aizņemties, iesakām Tev salīdzināt visus aizdevējus un izvēlēties sev vispiemērotāko un izdevīgāko kredītu. Tavām ērtībām esam izveidojuši ātro kredītu salīdzināšanas tabulu, kurā ir apkopoti labākie aizdevēji, kā arī kādas ir maksimāli pieejamas aizdevuma summas, un arī, cik minūšu laikā aizdevums dzīvokļa remontam būs pieejams Tavi lietošanai.

Atkarībā no tā, kāds būs Tavs dzīvokļa remonts, Tu vari izvēlēties dažādas aizdevuma summas. Ātro kredītu aizdevēji vidēji piedāvā aizdevumu 350 latu apmērā, turklāt bieži vien, pirmais kredīts ir pieejams bez maksas. Savukārt, ja Tev ir nepieciešama lielāka aizdevuma summa, tad tādi uzņēmumi kā Vivus.lv piedāvā aizņemties līdz pat 1000 Ls, un aizdevums pie BigBank ir pieejams līdz pat 7000 Ls.

Lai noformētu aizdevumu Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam, kā arī ir jābūt bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām, aktīvam tālruņa numuram un e-pastam.

Savukārt, lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jāizvēlas kāds no aizdevējiem un jāspiež poga „saņemt naudu”, pēc tam ir jāaizpilda aizdevuma pieteikums, to var izdarīt reģistrējoties uzņēmuma mājas lapā. Pēc tam, lai pabeigtu reģistrācijas procesu ir jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu. Tiklīdz uzņēmuma speciālisti saņems Tavu pieteikumu, tas tik izvērtēs dažu minūšu laikā. Ja lēmums būs pozitīvs tad, kredīts dzīvokļa remontam tiks pārskaitīts uz Tavu bankas kontu jau pāris minūšu laikā.

Tik pat ērti un vienkārši var atmaksāt aizdevumu, Tev ir tikai nepieciešams pārskaitīt aizdevuma summu uz aizdevēja bankas kontu un viss. Ja Tev ir gadījusies situācija, ka nevari laicīgi atmaksāt aizdevumu, ātro kredītu uzņēmumi piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu, diemžēl par šo pagarinājumu ir jāmaksā papildus maksa.

Neatliec savu iecerēto remontu un nesatraucies par finanšu līdzekļiem, jo aizdevums dzīvokļa remontam ir pieejams gandrīz visu diennakti jebkurā Latvijas vietā.
Autors: