Blogs

Kredīts no 20 gadiem

Kredīts no 20 gadiem

Bieži vien, lai iegādātos kādu preci vai pakalpojumu, nav nekādu vecuma ierobežojumu. Tomēr, ir daži pakalpojumi un preces, kuras netiek pārdotas personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, mūsu gadījumā tas ir – ātrais aizdevumus.  Vairākos ātrās kreditēšanas uzņēmumos šis vecums ir 20 gadi. Šajā rakstā mēs runāsim par to, kas tad ir kredīts no 20 gadiem, kā viņu noformēt un saņemt, ka arī kāpēc tika ieviesti šādi ierobežojumi vecumā.

Aizdevums no 20 gadiem 

Protams, ātro kredītu nozarē ir palikušas arī tādas kompānijas, kas izsniedz kredītus arī līdz 20 gadu vecumam, bet tādi uzņēmumi ir tikai divi – SohoCredit un BigBank. Turklāt, SohoCredit ir vienīgais ātro kredītu uzņēmums, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas turklāt jau no 18 gadiem. Rodas jautājums, kāpēc ātrie kredīti ir plaši pieejami tikai no 20 gadiem? Lieta ir tāda, ka vēl gadu atpakaļ kredīts no 20 gadiem bija reti sastopams, jo kredītus piedāvāja no 18 gadu vecuma, bet kā parādīja ātrās kreditēšanas kompāniju īstenotā prakse, aizņēmēji kuru vecums tikko sasniedza 18 gadu vecumu, kredītus atmaksāja ļoti reti. Tas notika, jo Latvijā cilvēki 18 gadu vecumā visbiežāk vēl mācās vidusskolās vai citās mācību iestādēs (Koledžās, Tehnikumos) un protams pastāvīgu ienākumu viņiem nav, kas nozīmē, ka kredītu kuru viņi ir paņēmuši atmaksāt nevar. Sakarā ar šo situāciju tika ieviests ierobežojums, kas ļauj ņemt kredītu 19 un 20 gadu vecumā, jo kā uzskata aizdevēji, cilvēks 20 gados ir spējīgs regulāri strādāt un viņam ir pastāvīgi ienākumi.

Kas ir nepieciešams, lai kredīts no 20 gadiem būtu kontā 20 minūšu laikā?

Ja Tev ir 20 gadi, Tu vari salīdzināt labākos ātro kredītu piedāvājumus. Dabūt aizdevumu ir ļoti viegli un pieteikšanās aizņem ne vairāk par 5 minūtēm. Lai pieteikties Tev būs nepieciešams mobilais telefons vai dators, internets, konts vienā no Latvijas bankām. Pirmais, ko ir jāizdara ir jāizvēlas kreditoru, tad jāizvēlas summa, kuru aizņemsies un termiņu pa kuru aizņēmumu atmaksāsi un ir jāpārskaita 1 santīms kreditora bankas kontā, lai viņš būtu drošs, ka tas ir Tavs konts un ka viņš ir aktīvs. Tad paliek tikai gaidīt, kad nauda būs iesūtīta Tavā kontā (tas aizņem aptuveni 15 minūtes).
Autors: