Blogs

kredits7

Kredits7 ātrais aizdevums

Mūsdienās, kad mēs visi dzīvojam strauju dzīvi, vēlamies, lai ari nepieciešamo pakalpojumu vai preci var saņemt uzreiz, vai vismaz ar iespējami mazāku laika patēriņu. Tas pats attiecās arī uz finanšu lietām. Protams, ne vienmēr ir pieejami brīvi finanšu līdzekļi, kādai neparedzētai situācijai. Tādos gadījumos, patērētājs meklē visefektīvāko un ātrāko veidu kā iegūt šos finanšu līdzekļus. Ir vairāki varianti – banka, radi, draugi, lombards vai nebanku kredīti. Šoreiz mēs apskatīsim nebanku jeb ātros kredītus. Gadījumos, kad ir nepieciešams neliels aizdevums, ļoti labi noder Kredits7 ātrais kredīts. Kredits7 ātrais aizdevums ir pieejams gandrīz 24/7, un to var saņemt ļoti ātri – 10 minūtēs.

Kas ir ātrais aizdevums?

Ātrais aizdevums jeb ātrais kredīts ir neliels naudas aizdevums, parasti līdz 500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 kalendārajām dienām. Šis aizdevuma veids ir ērts ar to, ka pieteikties tam var ar interneta starpniecību, pieteikumu var aizpildīt pāris minūšu laikā. Turklāt, nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla, tāpēc šo kredītu var saņemt 10 minūšu laikā, kopš ir apstiprināts aizdevums. Nepieciešamā naudas suma tiek pārskaitīta uz klienta bankas konta numuru. Šāds serviss ir ērts, ātrs un neprasa lieku dokumentāciju.

btn-sanemt-big

Kā saņemt kredītu?

Kredits7 ātrais kredīts ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kuri ir vismaz 21 gadu veci, taču nav vecāki par 65 gadiem. Ir nepieciešams bankas konts kādā no LR komercbankām, aktīvs tālruņa numurs un e-pasts. Lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešams izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, pēc tam reģistrēties aizdevēja mājas lapā, kur jānorāda personas kods, e-pasta adrese un tālruņa numurs, beigās ir jāapstiprina, ka piekrīti kredīta līguma nosacījumiem. Nākamajā solī ir nepieciešams pārskaitīt uz aizdevēja bankas kontu 0.01 eiro reģistrācijas maksu. Šī maksa ir tikai vienreizēja, tā ir nepieciešama, lai aizdevējs būtu pārliecināts, ka tas ir Tavs bankas konts, jo uz šo kontu tiks pārskaitīs aizdevums. Tiklīdz reģistrācijas process būs pabeigts, Tavs pieteikums tiks izskatīts, atbildi par kredīta piešķiršanu vai noraidīšanu, saņemsi burtiski dažu minūšu laikā. Ja kredīta aizdevums tiks apstiprināts, naudu savā kontā saņemsi jau pēc 10 minūtēm (tas atkarīgs, kādā bankā ir konts).

 

Atmaksāt aizdevumu ir tik pat vienkārši, cik to saņemt. Kad pienāks kredīta atmaksas datums, pārskaiti aizdevuma summu (tā kura norādīta rēķinā) uz aizdevēja bankas kontu. Protams, Tev nav jāgaida, kad pienāks atmaksas datums, Tu vari atmaksāt arī ātrāk, par to nebūs nekādi soda procenti. Ja ir gadījušās kādas aizķeršanās ar atmaksu, tad Kredits7 ātrais kredīts ir atmaksājams arī vēlāk, tikai ir nepieciešams pagarināt kredīta atmaksas termiņu, diemžēl par pagarinājumu ir jāmaksā papildus. Pagarinājuma maksa ir atkarīga no pagarināšanas termiņa un aizdevuma summas.
Autors: