LadyLoan – Īstermiņa aizdevums internetā!

LadyLoanLadyLoan ātrie kredīti – ir jauns zīmols ātro kredītu tirgū, kas rūpējas par katra klienta maksimālo komfortu, un nodrošina kredītu ar minimālām formalitātēm.
LadyLoan -Īstermiņa aizdevums internetā! piedāvā:

  • Pirmais kredīts bez maksas;
  • Saņem naudu jau  15 minūtēs;
  • Jau pirmais aizdevums līdz pat 500 €;
  • Pieejams 365 dienas gadā.
btn-sanemt-big

Kā var saņemt aizdevumu?
Saņemt aizdevumu no LadyLoan ir pavisam vienkārši – seko mūsu norādēm, palīdzēsim Tev soli pa solim. Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jānospiež poga „Pieteikties”. Tu nokļūsi pie reģistrācijas anketas, kur Tev ir jānorāda savi personas dati. Lai pabeigtu reģistrācijas procesu, Tev būs nepieciešams pārskaitīt uz aizdevēja bankas kontu 0.01 €. Tiklīdz uzņēmuma speciālisti saņems Tavu pārskaitījumu, tiks izvērtēta Tava pieteikuma anketa. Ja lēmums par kredīta piešķiršanu būs pozitīvs, tad dažu minūšu laikā (atkarībā no bankas) aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

LadyLoan Pirmais kredīts bez maksas

Pavisam nesen, LadyLoan uzsāka piedāvāt saviem klientiem pakalpojumu Pirmais kredīts bez maksas – tas ir cik aizņemies, tik būs arī jāatdod (bez komisijas maksas), jeb ar 0% uzcenojumu. Piemēram, aizņemoties šodien 200 € pie LadyLoan, pēc 30 dienām būs jāatdod tieši tik pat daudz – 200 €!

btn-sanemt-big

Vai varu pieteikt aizdevumu uz cita vārda?

Nē, diemžēl nevari. Lai nerastos tiesvedība kredīta jautājumā, Ladyloan ir tiesīgi pārskaitīt aizdevumu tikai uz Tava vārda un Tevis norādīto bankas kontu.

Cik ilgā laikā tiks apstrādāts mans pieteikums?

Aizdevuma pieteikumi tiek apstrādāti ne ilgāk kā 15 minūšu laikā!

Vai nepieciešama ķīla vai galvotājs aizdevumam?

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs. Tieši šo iemeslu dēļ Tu vari aizņemties ātri un ērti.

Citi ātro kredītu piedāvājumi

Esi apmaldījies ātro kredītu piedāvājumos? Nevari saprast, kurš tad piedāvājums ir izdevīgs? Tavam ērtumam, esam izveidojuši ātro kredītu salīdzinājuma tabulu, kurā ir apkopti gandrīz visi ātro kredītu uzņēmumi. Izvērtē, kurš piedāvājums ir izdevīgs Tev un spied pogu „Saņemt naudu”.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500 € dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 3 000 € var aizņemties no Credit24.
Autors: