LatCredit –  bez ķīlas un galvojuma.

LatCreditLatCredit ir Lateko Līzings AS izveidots ātro kredītu zīmols. Lateko Līzings AS darbojas kreditēšanas pakalpojumu tirgū jau 15 gadus, kopš 1997. gada novembra.

  • Saņem naudu: 15 minūtes
  • Pirmais kredīts bez maksas.
  • Aizņemies līdz 250 € pirmajā reizē
  • Aizņemies līdz 300 € otrajā reizē
  • Aizņemies līdz 350 € trešajā reizē
  • Aizņemies līdz 550 € sākot no ceturtās reizes un turpmāk
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu 15 minūšu laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, un pēc kredīta pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas jānosūta 1 eiro cents uz norādīto bankas kontu – pēc 15 minūtēm nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

LatCredit darba laiks sākas jau plkst. 8 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 20:00. Ja Tavs bankas konts ir kādā no norādītājām bankām, varēsi saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā. Uz Swedbank, Citadele, DNB, SEB un Nordea bankas kontiem naudu pārskaitīs ne ilgāk kā 15 minūšu laikā. LatCredit atšķirībā no citiem kredītu izsniedzējiem strādā bez brīvdienām – arī sestdienās un svētdienās no 10:00 līdz 18:00.

No LatCredit kredītu var saņemt sākot no 20 līdz pat 65 gadu vecumam bez jebkādas ķīlas vai galvojuma. Tas arī ir galvenais iemesls, kapēc lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana – pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas LatCredit lapā uz norādīto mobilā tālruņa numuru tiks nosūtīta īsziņa SMS veidā ar aktivizācijas kodu, kas būs jāievada LatCredit lapā. Pirms pirmā aizdevuma saņemšanas ir vēl jāpārskaita 0.01  €  uz bankas kontu, kas ir jādara tikai vienu reizi. Pieprasot aizdevumu atkārtoti vajadzēs tikai norādīt vēlamo summu un termiņu, un aizdevuma summa tiks pārskaitīta tikko kā tiks pieņemts pozitīvs lēmums par aizdevuma izsniegšanu.

Aizdevumu no LatCredit var ņemt atkārtoti neierobežotu skaitu reižu, bet jāņem vērā, ka jaunu aizdevumu saņemt nevarēs pirms nebūs atmaksāta nauda par iepriekšējo aizdevumu pie LatCredit.

btn-sanemt-big

Kontaktinformācija

LatCredit telefons un adrese

 Katlakalna iela 1, Rīga, LV-1073

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 66100090

E-pasts: latcredit@latcredit.lv

Skype: latcredit.lv

Cik ilgā laikā būs atbilde par kredīta pieteikumu?

Atbildi saņemsi īsziņas veidā 15 minūšu laikā pēc reģistrācijas pabeigšanas. Ja radīsies kādas neskaidrības pieteikuma izskatīšanas laikā, kontaktu centra speciālisti sazināsies ar Jums, lai precizētu informāciju.

Ko darīt, ja nav iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā?

Tādā gadījumā Tev jāpagarina kredīta aizdevuma termiņš par 7, 14 vai 30 kalendārajām dienām. Lai to izdarītu, Tev jāpārskaita pagarināšanas maksa uz AS Lateko Līzings norēķinu kontu.

Cik reizes drīkst pagarināt aizdevuma termiņa atmaksu?

Sava kredīta atmaksu vari pagarināt tik reizes, cik vēlies, ja vien tu veic pagarinājuma maksājumu un ievēro aizdevuma līguma nosacījumus.

Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie SMSCredit, ViaSMS, SohoCredit un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500 €  dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 10 000  € var aizņemties no BigBank.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
LatCredit
Author Rating
51star1star1star1star1star