Blogs

25% atlaide Līgo svētku ielīgošanai kopā ar Ondo.lv

25% atlaide Līgo svētku ielīgošanai kopā ar Ondo.lv

Rīgas Brīvdabas muzejā tāpat kā citās Latvijas pilsētās kopā ar Ondo.lv notiks grandioza Līgo svētku ieskandināšana. Svētki tiks ielīgoti ar tautā pazīstamo svētku uzvedumu “Skroderdienas Silamčos”. Šogad šai Rūdolfa Blaumaņa dižizrādei apritēs jau 115 gadi.

Izrādes būs iespējams apmeklēt Rīgā, Alūksnē, Rēzeknē, Smiltenē, Saldū un Druvienā no 16. Līdz 23. Jūnijam.
25% atlaide Līgo svētku ielīgošanai kopā ar Ondo.lv

Pasākuma galvenais atbalstītājs Ondo.lv piedāvā saviem klientiem iegādāties biļetes uz pasākumu ar 25% atlaidi kā arī aicina citus interesentus svinēt Līgo svētkus kopā! Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs klātienē un internetā. Ja vēlaties saņemt Ondo.lv 25% atlaidi pirms tam sazinieties ar uzņēmuma klientu apkalpošanas speciālistiem – info@ondo.lv. Atlaide tiks piemērota tikai Ondo.lv klientiem, kas reģistrējušies uzņēmuma mājaslapā laika posmā līdz 27.05.2017 pārskaitot reģistrācijas maksu 0,01 EUR apmērā un kuriem nav kavētu kredīta maksājumu.

Ondo.lv ir īstermiņa aizdevumu izsniedzējs, kas pirmo aizdevumu izsniedz bez papildus komisijas maksas. Aizņemieties līdz pat 300 eiro un saņem 100% atlaidi komisijas maksai. Ondo.lv izsniedz īstermiņa aizdevumus no 50 līdz 425 eiro līdz 30 dienām.

Novēlam priecīgus Līgo svētkus un atgādinām – veiciet aizņēmumus atbildīgi izvērtējot savas iespējas tos atmaksāt!

Autors: