Blogs

minicredit

Minicredit ātrais kredīts

Šobrīd internetā ir atrodami daudz un dažādi kredītu piedāvājumi, sākot ar bankas kredītu, līzingu un beidzot ar ātrajiem kredītiem. Katram no mums var gadīties situācija, kad ir nepieciešams naudas aizdevums, iespējams ir vēlme nopirkt sen kāroto preci, bet nedaudz pietrūkst, bet tas būt arī kāds lielāks pirkums kad ir nepieciešams liels naudas aizdevums. Kādu kredītu tad lai noformē? Vienas atbildes nav, tas ir atkarīgs gan no preces cenas, gan arī no paša cilvēka vēlmēm un iespējām. Ja ir nepieciešams neliels aizdevums, tad mēs iesakām noformēt ātro kredītu pie Minicredit. Kāpēc tieši pie šī aizdevēja? Tu to uzzināsi, ja turpināsi lasīt šo rakstu.

Minicredit ir viens no uzņēmumiem, kurš piedāvā ātro kredītu, kuru var saņemt pāris minūšu laikā. Lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešams izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, pēc tam reģistrēties aizdevēja mājas lapā, to var izdarīt šeit. Reģistrācijas anketā ir jānorāda savi personas dati (vārds, uzvārds, personas kods, deklarētā dzīves vieta adrese, e-pasts, bankas konts un tālruņa numurs). Lai pabeigtu reģistrācijas procesu, uz aizdevēja bankas kontu ir jāpārskaita 0.01 Ls, tas ir nepieciešams, lai aizdevējs būtu pārliecināts, ka tas ir Tavs konts.

Jaunajiem klientiem Minicredit ātrais kredīts ir pieejams bez maksas, proti, šim kredītam netiek pierēķināti klāt aizdevuma procenti un noformēšanas maksa. Tas nozīmē, ka, piemēram, ja esi aizņēmies 100 latus uz 30 dienām, tad arī atmaksas datumā ir jāatmaksā tikai tie paši 100 Lati. Kredīts ir pieejams Latvijas Republikas pilsoņiem vecumā no 20 līdz 72 gadu vecumam, ar aktīvu tālruņa numuru, ar bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām, kā arī ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei.

Kredītam var pieteikties 3 veidos:

  1. kā jau rakstījām, ir jāaizpilda pieteikuma anketa internetā;
  2.  ar sms palīdzību, bet pirms tam ir nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Tev jānosūta sms teksts – MINICREDIT PAROLE (ar kuru rēģistrējies mājas lapā) SUMMA TERMIŅŠ, piemēram, MINICREDIT KAKISMURIS 100 30, Tev atliek nosūtīt pieteikuma tekstu uz numuru 1897;
  3. piezvani uz uzņēmuma tālruņa numuru 67283704, uzņēmuma speciālisti veiks aizdevuma noformēšanu ar tālruņa zvana palīdzību.

Uzņēmums piedāvā papildus ienākumus saviem klientiem ar akciju – “Uzaicini draugu“. Kā darbojās šī akcija? Pavisam vienkārši – Tev atliek nosūtīt uzaicinājumu saviem draugiem no sava profila. Gadījumā, ja Tavs draugs reģistrēsies un saņems kredītu no kredītdevēja, tad uzņēmums pārskaitīs uz Tavu bankas kontu 5 Ls par katru Tevis piesaistīto draugu.
Autors: