MiniCredit Pirmais kredīts bez komisijas.

minicreditMiniCredit pakalpojumi ir ērti lietojami, kredītu nosacījumi tiek izskaidroti saprotamā veidā. Izvēloties ātro kredītu internetā ir nepieciešama uzticama partnera izvēle, un MiniCredit piedāvā saviem klientiem ērtu un drošu pakalpojumu. Minicredit piedāvā ātro kredītu līdz 1000 eiro uz laiku no 5 līdz 30 dienām.

  • Saņem naudu: 15 minūtes;
  • Pirmais kredīts līdz 100 € bezmaksas;
  • Aizņemies līdz 300 € pirmajā reizē;
  • Aizņemies līdz 1000 € sākot no otrajās reizes.
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu pie MiniCredit 15 minūšu laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, un pēc kredīta pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas jānosūta 1 cents uz norādīto bankas kontu, vai nospiežot linku vēstulē, kas nosūtīta uz pieteicēja anketā norādīto e-pasta adresi – pēc 15 minūtēm nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini, nospiežot
linku vēstulē

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

MiniCredit darba laiks sākas jau plkst. 8 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 20:00 darba dienas, un no 10:00 līdz 18:00 sestdienas, bet svētdienas brīvs. Ja Tavs bankas konts ir kādā no Mini Credit norādītājām bankām, tad varēsi saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā. Uz Swedbank, Citadele, DNB, Norvik un Nordea bankas kontiem MiniCredit naudu pārskaitīs ne ilgāk kā 15 minūšu laikā.

No MiniCredit kredītu var saņemt sākot no 20 līdz pat 72 gadu vecumam bez jebkādas ķīlas vai galvojuma. Tas arī ir galvenais iemesls, kapēc lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana, pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas MiniCredit lapā uz norādīto mobilā tālruņa numuru tiks nosūtīta īsziņa e-pasta veidā ar linku, kas būs jānospiež. Pirms pirmā aizdevuma saņemšanas ir vēl jāpārskaita 0.01 € uz MiniCredit bankas kontu, kas ir jādara tikai vienu reizi. Atkārtoti pieprasot aizdevumu vajadzēs tikai norādīt vēlamo summu un termiņu, un aizdevuma summa tiks pārskaitīta tikko kā tiks pieņemts pozitīvs lēmums par aizdevuma izsniegšanu.

Aizdevumu no MiniCredit var ņemt atkārtoti neierobežotu skaitu reižu, bet jāņem vērā, ka jaunu aizdevumu saņemt nevarēs pirms nebūs atmaksāta nauda par iepriekšējo aizdevumu pie Mini Credit.

btn-sanemt-big

Kādi dokumenti nepieciešami aizdevuma saņemšanai?

Aizdevuma saņemšanai Tev nav nepieciešamas izziņas vai arī kādi citi dokumenti – nepieciešams tikai mobilais tālrunis, e-pasts un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Vai es varu saņemt aizdevumu no MiniCredit?

Lai saņemtu aizdevumu Tev jābūt:
1) Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 72 gadiem,
2) Ar pastāvīgiem un pierādāmiem ienākumiem,
3) Nav kavētu maksājumu attiecībā pret citiem kreditoriem,
4) Nav pārmērīgu kredītsaistību; ja ir liels kredītsaistību apmērs, varam izskatīt iespēju apvienot kredītus vienā pie mums, pakalpojumam var pieteikties, aizpildot ilgtermiņa kredīta pieteikumu.

Ko darīt, ja nav iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā?

Tādā gadījumā Tev jāpagarina kredīta aizdevumu termiņš par 7, 14 vai 30 kalendārajām dienām. Lai to izdarītu, Tev jāpārskaita pagarināšanas maksu uz Mini Credit norēķinu kontu.

Cik reizes drīkst pagarināt aizdevuma termiņa atmaksu?

Sava kredīta atmaksu vari pagarināt tik reizes, cik vēlies, ja vien tu veic pagarinājuma maksājumu un ievēro aizdevuma līguma nosacījumus.

Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie SMSCredit, ViaSMS, LatCredit un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500 € dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 10 000 € var aizņemties no BigBank.
Autors: