Blogs

Mogo auto līzings thumbnail

Mogo auto līzings

Mūsdienās automašīna vairs neskaitās kā ekskluzīva prece, bet gan kā ikdienā nepieciešams transporta līdzeklis. Taču, ne vienmēr ir brīvi finanšu līdzekļi, lai to iegādātos uzreiz, tāpēc ir nepieciešams auto līzings. Auto līzingu piedāvā gan banku, gan nebanku uzņēmumi, piemēram, Mogo. Iespējams, ka banku līzings patērētājiem šķiet izdevīgāki un drošāki, nebūt tā nemaz nav, jo bankās auto līzingu noformēt ir grūtāk, ir nepieciešams kārtot dažādas formalitātes, ir slēptās izmaksas, un, protams, apstiprinājums ir jāgaida vairāk nekā nedēļa.

Savukārt, Mogo.lv auto līzings ir noformējams caur internetu, aizdevuma summa ir pieejama līdz pat 15 000 Eiro, turklāt pieteikumu auto līzingam izskata tikai 30 minūšu laikā, savukārt līgums tiek noformēts apmēram stundas laikā. Ja Tev ir svarīgs laiks, tad Mogo auto līzings ir tas, kas Tev ir nepieciešams. Tagad Mogo.lv samazina aizdevuma procentu likmes par 30%.

Mogo auto līzinga nosacījumi:

Auto līzingam var pieteikties personas, kuras ir vismaz 18 gadu vecas, ir Latvijas Republikas pase, ir aktīvs tālruņa numurs, e-pasts un ir atvērts bankas konts kādā no Latvijas komercbankām. Auto līzings tiek izsniegts uz termiņu līdz 5 gadiem, maksimālā aizdevuma summa ir līdz 90% no auto vērtības, ar pirmo iemaksu 10% no auto vērtības.

Kā var saņemt Mogo auto līzingu

Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu uzņēmuma mājas lapā, pieteikumā ir jānorāda tikai vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs un personas kods. Pēc pieteikuma aizpildīšanas uz aizdevēja kontu ir jāpārskaita 0.01 Eiro, tas ir nepieciešams, lai uzņēmuma speciālisti pārliecinātos, ka tas ir Tavs bankas konts, jo uz šo kontu tiks pārskaitīts aizdevums. Tiklīdz Tavs pārskaitījums tiks saņemts, Tavs pieteikums tiks izskatīts 30 minūšu laikā.

Mogo auto līzings ir ērti un viegli noformējams, un tik pat viegli arī saņemams. Uzņēmums piedāvā atmaksāt kredīta summu ar ikmēneša maksājumu, turklāt, ja Tev ir iespēja, aizdevumu vari atmaksāt arī ātrāk nekā noteikts aizdevuma līgumā. Ja atmaksāsi aizdevuma summu ātrāk, tad Tev nebūs jāmaksā nekādi papildus līguma sodi, turklāt nebūs uzskaitīt procenti par atlikušo pamata aizdevuma summu, un beigās sanāks atmaksāt mazāk.
Autors: