Mogo.lv – Tev ir auto. Tev ir nauda!


mogoMogo.lv 
– pirmais šāda veida uzņēmums Latvijā! Ikviens, kuram ir savs auto, var noformēt aizdevumu līdz pat 90% no savas automašīnas vērtības.  Maksimālā aizdevuma summa ir līdz 15 000 € , aizdevuma atmaksas termiņš līdz 5 gadiem. Turklāt, noformējot aizdevumu, Tu varēsi turpināt braukt ar savu auto arī turpmāk.

Mogo.lv – Tev ir auto. Tev ir nauda piedāvā:

  • Aizdevuma summa līdz 90% no auto vērtības;
  • Atmaksa sākot ar 3. mēnesi;
  • Maksimālā aizdevuma summa līdz 15 000 € ;
  • Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem;
  • Tavs auto tiks novērtēts bez maksas.
btn-sanemt-big

Kā var noformēt kredītu?
Lai noformētu aizdevumu pie Mogo.lv, nospied pogu “Saņemt naudu”. Nākamajā solī, Tev ir nepieciešams izvēlēties aizdevumu summu un kredīta atmaksas termiņu, pēc tam nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, to var izdarīt pavisam vienkārši – tikai aizpildi pieteikuma anketu aizdevēja mājas lapā. Pieteikuma anketā Tev ir jānorāda tikai savi personas dati (vārds, uzvārds, personas kods, e-pasts un tālruņa numurs.).  Lai tiktu noformēts aizdevums, Tev ir nepieciešams pārskaitīt 1 centu uz aizdevēja bankas kontu, pārskaitot 0.01 € , Tu piekrīti līguma noteikumiem. Uzņēmuma speciālisti izskatīs Tavu pieteikumu 30 minūšu laikā, kopš saņemšanas brīža. Ja lēmums par aizdevuma piešķiršanu būs pozitīvs, ar Tevi tiks noslēgts aizdevuma līgums, kā arī tiks novērtēts arī Tavs auto.  Līgumu var noslēgt gan elektroniskajā formātā, gan klātienē – filiālē CSDD (Bauskas ielā 86, Rīga).

Kā var saņemt aizdevumu?

Tiklīdz tiek parakstīts aizdevuma līgums (elektroniski vai klātienē), līdz nākamās dienas rītam Tev tiks atsūtīta pilnvara (paredzēta priekš CSDD), šī pilnvara ir nepieciešama, lai CSDD Tu varētu reģistrēt savu auto kā nodrošinājumu aizdevuma saņemšanai. Kad visas formalitātes ir veiktas, aizdevums Tev tiek piešķirts nekavējoties. Pat tad, kad esi saņēmis aizdevumu, Tu droši vari turpināt braukt ar savu auto – uzņēmums Mogo.lv nepatur to kā ķīlu.

Kredīts auto iegādei

Mogo.lv piešķir aizdevumu arī auto iegādei. Ja esi noskatījis savu sapņu auto, tad naudu šīs mašīnas iegādei Tu vari saņemt pie Mogo.lv. Mogo.lv Tev piešķirs aizdevumu līdz pat 90% no auto vērtības, atlikušos 10% Tev nāksies veikt kā pirmo iemaksu.

Kā saņemt aizdevumu auto iegādei

Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir nepieciešams nospiest pogu “Saņemt naudu”, izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, pēc tam aizpildīt kredīta pieteikumu anketu aizdevēja mājas lapā. Tavs pieteikums tiks izskatīts 30 minūšu laikā. Ja lēmums par kredīta aizdevumu būs pozitīvs, tad Mogo.lv speciālisti sazināsies auto pašreizējo īpašnieku, lai veiktu auto novērtēšanu un noteiktu auto vērtību. Pēc tam var parakstīt aizdevuma līgumu, to var parakstīt elektroniski vai Mogo.lv filiālē CSDD.

Pats pēdējais solis – Tev atliek veikt tikai pirmo iemaksu 10% vērtībā, savukārt esošajam auto īpašniekam nepieciešams pārreģistrēt auto uz Tava vārda, tiklīdz tas būs izdarīts atlikusī naudas summa tiks pārskaitīta auto pārdevējam. Viss – Tu vari sēsties pie savas auto stūres – auto ir Tavs!

btn-sanemt-big

Kontaktinformācija

Mogo telefons un adrese

 Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013

 Klientu apkalpošanas tālrunis: +371 66 900 900

E-pasts: info@mogo.lv

Kā var saņemt kredītu pie Mogo.lv

Saņemt aizdevumu no Mogo.lv var saņemt trīs veidos: 1. piereģistrējies aizdevēja mājas lapā, norādot aizdevuma summu un atmaksas termiņu, 2. piezvani Mogo.lv speciālistiem pa tālruni – +371 27258258, vai arī 3. apmeklē uzņēmuma filiāli CSDD (Bauskas ielā 86, Rīga).

Vai pastāv kādi ierobežojumi, lai saņemtu kredītu?

Lai saņemtu aizdevumu nav nekādu ierobežojumu auto markai, krāsai, virsbūves tipam, tomēr auto, ar kuru garantēsi aizdevuma atmaksu, nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Kā arī auto ir nepieciešama tehniskā apskate (TA), kuras derīguma termiņš ir vēl vismaz 1 mēnesis un obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana (OCTA). Auto ir jābūt reģistrētam uz Tava vārda, un tam nedrīkst būt neapmaksāts līzings.

Vai kredīta lietošanas termiņā, auto paliek pie Mogo.lv?

Nē, ja esi saņēmis aizdevumu, tad auto vari lietot arī turpmāk, Mogo nepatur auto kā ķīlu.

Citi ātro aizdevumu piedāvājumi

Esi apmaldījies ātro kredītu piedāvājumos? Nevari saprast, kurš tad piedāvājums ir izdevīgs? Tavam ērtumam, esam izveidojuši ātro kredītu kā arī Auto Līzingu salīdzinājuma tabulas, kurā ir apkopti gandrīz visi ātro kredītu un līzingu uzņēmumi. Izvērtē, kurš piedāvājums ir izdevīgs Tev un spied pogu „Saņemt naudu”.
Ja nepieciešama mazāka kredīta summa, tad līdz 1500 €  dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, vai līdz 10 000 €  var aizņemties no BigBank.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Mogo.lv
Author Rating
51star1star1star1star1star