Moneza.lv – Saprātīgs aizdevums līdz 1950€ ar elastīgu atmaksas termiņu.

MonezaMoneza.lv  ir kredītu izsniedzējs, kurš izsniedz aizdevumus sākot no 2 līdz 36 mēnešiem. Pie kredītu izsniedzēja ir iespējams veikt aizņēmumu sākot no 200 līdz 1950 eiro. Saņem SAVU kredītu 5 minūtēs!
Moneza.lv izskata kredīta pieprasījumu un veic pārskaitījumu 5 minūšu laikā. Aizdevējs piedāvā atmaksas termiņu līdz pat trīs gadiem, taču atmaksu ir iespējams veikt arī ātrāk.

  • Saņem naudu: 15 minūtes;
  • Bez ķīlas un galvotāja;
  • Aizņemties var sākot no 20 līdz 70 gadiem;
  • Jau pirmais aizdevums līdz pat 1950 €.
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu pie Moneza.lv 5 minūšu laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, un pēc kredīta pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas jānosūta 1 cents uz norādīto bankas kontu – un pēc 5 minūtēm nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Pārskaiti 0.01 EUR
no sava personīgā
bankas konta

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

 

Kā pieteikties Moneza.lv kredītam

Pieteikties kredītam ir iespējams, ja esat patstāvīgs Latvijas valsts iedzīvotājs, Jums ir aktīvs mobila tālruņa pieslēgums un bankas konts kādā no Latvijā reģistrētām bankām. Lai pieteikums aizdevumam Jums jāaizpilda anketa, kurā nepieciešams norādīt personas kodu, tālruņa numuru un e-pastu, šī brīža nodarbinātības statusu, ikmēneša finansiālos ienākumus, kā arī saistības ar citām kredītiestādēm.

Kā atdot Moneza.lv kredītu?

Atgriezt aizņēmumu ir iespējams izmantojot internetbanku vai arī jebkurā bankas filiālē ,vai pasta nodaļā. Kredītu ir iespējams atmaksāt arī pirms noliktā termiņa, kas var samazināt Jūsu izmaksas uz kredītprocentiem. Lai uzzinātu jauno summu, kuru atmaksāt pirms termiņa – dodieties uz savu lietotāja profilu Moneza mājaslapā, pārbaudiet atmaksājamo summu spiežot uz “atmaksāt pirms termiņa” un maksājuma mērķī norādiet savu līguma numuru. Monza ir iespējams pagarināt aizdevuma atmaksu līgumā noteiktajā kārtībā.

btn-sanemt-big

Kontaktinformācija
Moneza.lv darba laiks, darba dienās ir no 8:00 – 21:00 un brīvdienās 9:00 – 18:00. Ja jums ir nepieciešama konsultācija par līguma noteikumiem vai kredīta atmaksu, sazinieties ar Moneza.lv speciālistiem jau tagad pa tālruni- 67671888, vai arī e-pastā- info@moneza.lv.

Telefons un Adrese

SIA OC Finance
Mūkusalas iela 41
Rīga, LV-1004

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 
+371 67671888 

E-pasts: info@moneza.lv

Kā tas strādā?

1. Izvēlies kredīta summu un termiņu; 2.Aizpildi pieteikuma anketu; 3.Veic identifikācijas maksājumu 0.01 EUR; 4.Saņem naudu savā kontā!

Kas var pieteikties?

Lēnajam kredītam vari pieteikties, ja: Tev ir 20 – 70 gadi, Tu esi pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs
Tev ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, Tev ir konts kādā no Latvijā reģistrētām bankām.

Kā pieteikties?

Tev būs nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, kur jānorāda: Personas kodu; Tālruņa numuru un e-pastu; Šī brīža nodarbinātības statusu; Ikmēneša ienākumus; Ikmēneša maksājumus par citām kredītsaistībām

Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie Vivus, Kimbi, CreditOn, Credit24 un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit Kredītlīnija.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 10 000 € var aizņemties no BigBank.
Autors: