Blogs

Naudas aizdevums bez izziņām internetā thumbnail

Naudas aizdevums bez izziņām internetā

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā, var gadīties, ka ne visus darbus var saplānot, vai ne visus darbus var izdarīt laicīgi, bet var gadīties, ka steidzami ir nepieciešams neliels aizdevums! Ko darīt? Prasīt bankai, radiem, draugiem, vai prasīt priekšniekam avansu? Ir arī cits variants – naudas aizdevums bez izziņām vai citiem vārdiem – ātrais kredīts. Lai arī šis aizdevuma veids ne visiem šķiet tik labs kā to reklamē, tomēr, ja ir nepieciešama maza aizdevuma summa, šis kredīta veids ir pats ērtākais, ātrākais un izdevīgākais. Kāpēc? Tu Tu uzzināsi, ja turpināsi lasīt šo rakstu.

Iespējams, ikviens no mums medijos ir dzirdējis vai lasījis par ātro kredītu negatīvo pusi, iespējams, tā arī, ja vien kredīta ņēmējam nav skaidra saprāta, un viņš aizņemas, zinot, ka nespēs atmaksāt. Bet šis raksts nebūs par to. Tātad, kādas ir šo ātro kredītu priekšrocības?

Pirmkārt, daudzi uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Proti, ja esi aizņēmies 100 latus uz 30 dienām, tad arī pēc šīm 30 dienām, atmaksā tikai tik, cik esi aizņēmies, neko vairāk! Diemžēl, šāds piedāvājums ir tikai jaunajiem klientiem, taču, ja Tev gadījumā ir nepieciešams vēl viens aizdevums, tad nākamreiz iesakām reģistrēties pie cita aizdevēja, kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas.

Otrkārt, naudas aizdevums bez izziņām ir viegli noformējams un ātri saņemams, proti, Tev ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums, aktīvs tālruņa numurs un bankas konts kādā no Latvijas komercbankām. Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, pabeigt reģistrāciju (pārskaitot 1 sant. uz aizdevēja bankas kontu), to visu var nokārtot pāris minūšu laikā. Tiklīdz kredītiestāde saņems Tavu pārskaitījumu, uzreiz tiks izskatīts arī Tavs kredīta pieteikums, parasti tam ir nepieciešams vien pāris minūtes. Ja kredītdevēja uzņēmuma speciālisti piešķirs Tev pozitīvu vērtējumu, nauda uz Tavu bankas kontu tiks pārskaitīta 10 minūšu laikā (atkarībā no aizdevēja).

Treškārt, ātrais kredīts bez izziņām ir pieejams jau no 18 gadu vecuma. Ātrie kredīti no 18 gadiem ir pieejami pie SohoCredit un InCredit Group. Lai saņemtu naudas aizdevumu bez izziņām, nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla, ne izziņa no darba vai jebkāda cita veida dokument. Tāpēc arī šāda veida kredīti ir populāri un pieprasīti.

Protams, nevajag aizmirst, ka jebkurš naudas aizdevums ir saistīts ar risku, tāpēc pirms noformē kredītu, pārliecinies, vai būsi spējīgs atmaksāt aizdevumu laicīgi! 🙂

Autors: