Blogs

Naudas aizdevums bez izziņām thumbnail

Naudas aizdevums bez izziņām

Mēs dzīvojam laikā, kad bieži vien ir steidzami nepieciešami naudas līdzekļi. Šādā situācijā Tev un daudziem citiem varētu noderēt naudas aizdevums bez izziņām, jo tas dod iespēju iegūt savā kontā līdz pat 1000 latiem dažu minūšu laikā. Kredīts bez izziņām ir pieejams cilvēkiem, kuri sasniedza 18 gadu vecumu.

Kā pieteikties aizdevumam?

Lai pieteikties aizdevumam Tev būs nepieciešams dators vai mobilais telefons, konts vienā no Latvijas bankām, elektroniskā pastkastīte un nedaudz pacietības. Bieži, naudas aizdevums bez izziņām ir pieejams izpildot piecas vienkāršas darbības.

1) izvēlies no kā aizņemties (ir ļoti svarīgi atrast sev vispiemērotāko aizdevēju);
2) jāaizpilda pieteikuma anketa, kuru Tu atradīsi aizdevēja mājas lapā;
3) jāapstiprina sava lietotāja profils (tas prasīs viena santīma pārskaitījumu uz aizdevēja kontu);
4) jānorāda summa, kuru vēlies aizņemties, kā arī aizdevuma atmaksas termiņš;
5) jāsagaida sava nauda  (tā tiks pārskatīta uz Tavu bankas kontu).

Protams, ne visiem ātro kredītu devējiem piedāvājumā ir ātrais kredīts bez izziņām, tomēr daudzi aizdevēji ne tikai piedāvā šāda veida kredītus, bet arī ar patiku tos izsniedz. Agrāk šāds kredīts bija pieejams visās ātrās kreditēšanās kompānijās, bet pašlaik ir izveidotas pārmaiņas likumā, kuras paredz, ka aizdevējam ir pārbauda sava klienta maksātspēja, proti ziņa no darba vietas, ienākumi un t.t.

Ātrās kreditēšanas veiktā prakse pierāda, ka ņemt kredītu no kā pirmā pagādās nav pareizi, jo rūpīgi izvēlējoties kredītu var dabūt izdevīgāk, piemēram visizdevīgākais naudas aizdevums bez izziņām ir pieejams par 10 – 15 latiem lētāk nekā citās kreditēšanas kompānijās.

Kā jau ierasts ātrās kreditēšanas nozarē pirmais kredīts ir bez maksas, tas nozīmē, ka būs jāatmaksā tieši tik daudz, cik cilvēks bija aizņēmies. Dažas kompānijas arī piedāvā papildus dāvanas, ja aizņēmies pirmo reizi, piemēram, dāvanu kartes, kuponus, biļetes uz koncertiem vai pasākumiem.

Ļoti svarīgi ir atmaksāt kredītu!

Naudas aizdevums bez izziņām ir lielisks veids, kā iegūt naudas līdzekļus, bet ir jāatcerās, ka jebkurš kredīts ir liela atbildība! Ir ļoti svarīgi laicīgi atmaksāt aizdevumu, jo pretējā gadījumā tiks uzliktas soda sankcijas, līgumsods un tas jau var pārsniegt to summu, kuru cilvēks bija aizņēmies. Tas ir nopietni, jo cilvēks var nonākt parādu slazdā un viss var beigties tiesā, vai vel sliktāk, Tu taču negribētu būt viens no tādiem cilvēkiem. Tāpēc Patērētāju tiesību aizsardzības asociācija brīdina, aizņemies atbildīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!
Autors: