Blogs

nebanku kredīti internetā

Nebanku kredīti internetā

Ja steidzami nepieciešami zināmi finanšu līdzekļi, mūsdienās, Tev nav pat jāiziet no mājas un visas problēmas vari atrisināt ar interneta vai vienas sms palīdzību. Atliek pārliecināties, ka Tev ir aktīvs tālruņa numurs un bankas konts kādā no Latvijas komercbankām, ir e-pasta adrese un esi vismaz 20 gadus vecs – tagad tikai izvēlies kādu sev tīkamāko no ātrajiem kredītiem un 15 minušu laikā saņemsi nepieciešamo naudas summu. Noteikti jāatceras, ka pirmais kredīts ir bez maksas un ar katru nākamo aizņemšanās reizi pieejamā summa palielinās.

Izmantojot modernās tehnoloģijas, iespējams, pavisam vienkārši un ātri aizņemties līdz pat 350 latu, piemēram, no Latcredit savukārt ja nepieciešamas lielākas summas, Vivus.lv piedāvā saņemt līdz pat 1000 latu. Aizņemoties jārēķinās ar atmaksas termiņiem un to neievērošanas gadījumā – soda procentiem.

Pirmais kredīts ir bez maksas, respektīvi, aizņemoties 100 latus, pēc noteiktā termiņa jāatdod būs tieši 100 lati un ne vairāk. Ar katru nākamo reizi aizņemties varēsi vairāk. SMScredit.lv pirmajā reizē piedāvā aizņemties pat 200 latu, otrajā reizē piedāvātā summa būs 300 latu un ja savlaicīgi būsi veicis kredīta atmaksu nākamajās reizēs varēsi aizņemties līdz par 400 latu.

Ātrie kredīti ir veiksmīgs risinājums, ja steidzamā kārtā nepieciešami finanšu līdzekļi, kuri nav pieejami. Galvenais ir neaizņemties nepārdomāti vai spontāni, jo noteiktajā termiņā neatmaksājot aizdevumu, cilvēks var iedzīvoties parādsaistībās.

Par cik saņemt aizdevumu bankā krīzes laikā kļuva daudz grūtāk, pieauga pieprasījums pēc nebanku kredītiem. Lai gan prasības kredīta saņemšanai nav ļoti augstas, tāpat klientam jābūt ar iepriekš nesabojātu kredītvēsturi.
Kredītspeciālisti brīdina neielaisties finanšu darījumos ar nepazīstamiem cilvēkiem vai uzņēmumiem, kas cenšas slēpt savus datus vai sola aizdot naudu, neskatoties uz slikto kredītvēsturi. Netrūkst gadījumu, kad cilvēku uzticību izmanto krāpnieki, tādēļ ieteicams izmantot zināmu ātro kredītu sniedzēju pakalpojumus.
Autors: