Blogs

ONDO Credit

ONDO.LV grandiozā ielīgošana Skroderdienas Silmačos!

Esi Ondo.lv klients un plāno tuvākajā laikā apmeklēt kādu teātra izrādi? Vari uzgavilēt, jo ONDO Credit Tev tiek dāvināta 25% atlaide uz ikgadējo dižizrādi !
Jau 100 gadus kā neatņemama vasaras saulgriežu tradīcija ir izrādes “Skroderdienas Silmačos” iestudēšana. Izrāde šogad tiek iestudēta vēl nebijušā veidā, pirmo reizi tā tiks rādīta Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā. Noteikti būs interesanti un aizraujoši vērot šo Rūdolfa Blaumaņa izrādi dabā, kas Tev atgādinās bērnību un liks aizdomāties par seno latviešu tradīcijām. Tas ir noteikti apmeklējams pasākums šīs izrādes iepriekšējo gadu cienītājiem, kuri to ir redzējuši Latvijas Nacionālajā teātrī, lai kopīgi priecātos par mūsu saulgriežu svētkiem – Līgo un novērtētu mūsu vistalantīgākos aktierus. Izrādes producents šogad ir Niks Volmārs, kurš pats izsakās: “Neiedomājami, bet nevar atcerēties laikus, kad profesionālu aktieru izpildījumā Skroderdienas būtu izrādītas Brīvdabas muzejā – vietā, kas tik ļoti piestāv šai lugai. Šķiet, pats Blaumanis Skroderdienas sarakstījis kādā no Brīvdabas muzeja sētām.”

btn-sanemt-big 

Šī pasākuma galvenais atbalstītājs Ondo Credit dāvina saviem klientiem privilēģiju – 25% atlaidi šīs izrādes apmeklējumam.

Izrādes notiks Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā 17.jūnijā, Valmieras estrādē 18. jūnijā, Liepājā, “Pūt Vējiņi” koncertzālē 21.jūnijā, Jelgavā, Pasta ielā 22.jūnijā un Jēkabpilī, Krustpils brīvdabas estrādē 23.jūnijā. Esi apķērīgs un iegādājies biļetes laicīgi, lai nenokavētu jauno tradīciju!

Lai saņemtu atlaidi raksti Ondo.lv draudzīgajiem klientu apkalpošanas centru speciālistiem uz e-pasta adresi info@ondo.lv

Atceries, atlaidi saņemsi tad, ja esi ONDO Credit klients, kurš nav kavējis kredīta maksājumu un esi piereģistrējies Ondo.lv!

btn-sanemt-big 

Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
ONDO.LV
Author Rating
51star1star1star1star1star