Blogs

Ondo.lv ātrais kredīts thumbnail

Ondo.lv ātrais kredīts

Latvijā, ātro kredītu tirgus segmentā ir jau gana daudz konkurences, taču neskatoties uz to, šajā nozarē ir parādījies jauns dalībnieks – Ondo.lv. Uzņēmums piedāvā ātro aizdevumu summā no 5 līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ondo.lv ātrais kredīts ir pieejams Latvijā dzīvojošiem pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu, taču nav vecāki par 75 gadiem. Tā pat kā citi ātri kredīti, Ondo.lv aizdevums ir viegli noformējams ar interneta starpniecību, arī šim kredītam nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla. Kā sola aizdevējs, 98% gadījumos, nauda kontā tiek ieskaitīta jau 10 minūšu laikā.

Ondo.lv aizdevuma priekšrocības:

  • Pirmais kredīts bezmaksas;
  •  Nauda kontā jau pēc 10 min.;
  • Iespēja saņemt papildus aizdevumu pie esošā aizdevums;
  • Saņem lēmumu par kredīta piešķiršanu jau pēc dažām minūtēm.

Kā noformēt aizdevumu?

Noformēt aizdevumu ir pavisam vienkārši – viss kas Tev ir nepieciešams in interneta pieslēgums un dators vai viedtālrunis. Izvēlies aizdevuma summu un atmaksas termiņu, pēc tam spied pogu “saņemt aizdevumu”. Nākamajā solī Tev ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, norādot nepieciešamos datus. Kad esi aizpildījis pieteikuma anketu, pārskaiti uz aizdevēja kontu 1 eiro centu, šīs process ir nepieciešams, lai aizdevējs būtu pārliecināts, ka šis ir tieši Tavs konts, jo uz šo kontu tiks pārskaitīts aizdevums. Tiklīdz Tu būsi pārskaitījis uz aizdevēja kontu 1 eiro centu, Tavs pieteikums tiks izskatīts pāris minūšu laikā. Ja lēmums par pieteikumu būs pozitīvs, tad aizdevums tiks pārskaitīts 10 minūšu laikā (kā sola aizdevējs).

Ondo.lv ātrais kredīts ir pieejams katru dienu no 7 rītā līdz pat pusnaktij. Ja ir nepieciešams ātrs aizdevums, sīkiem ikdienas izdevumiem vai negaidītiem tēriņiem, tad Ondo.lv aizdevums ir tieši tas, kas Tev ir nepieciešams. Ja ir gadījies, ka nevari atmaksāt aizdevumu, tad Tev ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām.