Ondo.lv – Tava atbilde negaidītiem rēķiniem

Ondo.lv

 

 Ondo.lv jaunums – Latvijas ātro kredītu tirgū. Ondo.lv Kredīts piedāvā nebanku jeb ātros aizdevumus summā no 5 līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu no 1 līdz 30 kalendārajām dienām. Pirmais kredīts līdz 300 eiro ir bezmaksas. Ondo.lv Kredīts ir licenzēts ātro kredītu uzņēmums, kas ir tiesīgs izsniegt ātros aizdevumus. (Licences Nr. NK-2014-008)

  • Saņem naudu: 10 minūtes
  • Pirmais kredīts ar 100% atlaidi komisijas maksai – bezmaksas
  • Aizņemies līdz 300 €  pirmajā reizē
  • Maksimālā aizdevuma summa 425 
  • Bez ķīlas un galvotāja
  • Darba laiks no plkst.7:00 līdz 23:00
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu pie Ondo.lv , ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas uzņēmuma mājas lapā, jāpiesaka aizdevumu (internetā vai ar SMS) un pēc pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā konta

Seko jaunākajām aktualitātēm Ondo.lv Twitter kontā

Ondo Kredītu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar atvērtu bankas kontu, e-pastu un mobilo tālruni, kredītņēmējam nedrīkst būt ieraksts parādnieku reģistrā un kavētu maksājumu. Turklāt nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, tas nozīmē, ka aizdevumu var saņemt neizejot ārā no mājām, turklāt kredīta noformēšanas process aizņems tikai pāris minūtes. Ja Tev ir viedtālrunis, ātro kredītu vari noformēt un saņemt arī ar tālruņa palīdzību.

Ondo.lv piedāvā pirmo kredītu līdz 300 eiro bezmaksas, tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 300 eiro uz 30 dienām, pēc 30 dienām, Tev būs jāatmaksā tikai 300 eiro. Tas ir izdevīgs piedāvājums, ja nepieciešams patiesi ātrs un ērts aizdevums. Jau esošajiem klientiem, uzņēmums piedāvā  saņemt papildus aizdevumu (ja nepieciešams) jau pie esošā aizdevuma, to var izdarīt savā profilā.

Ondo.lv darba laiks ir no 7 rītā līdz pat 23:00, uzņēmums strādā bez brīvdienām, tas nozīmē, ka aizdevumu vari saņemt gandrīz visu diennakti. Ja esi pieteicies aizdevumam ārpus uzņēmuma darba laika, Tavs pieteikums tiks izskatīts uzreiz nākamajā dienā uzņēmuma darba laikā.

 

btn-sanemt-big


Kādu summu es varu aizņemties?

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 300 eiro. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā reizē un turpmāk Tu varēsi aizņemties līdz 425 eiro

Kas ir nepieciešams, lai varētu saņemt kredītu no Ondo?

Lai saņemtu kredītu jābūt LR pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem; bez kavētiem kredīta maksājumiem, nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Vai ir nepieciešami kādi dokumenti, lai saņemtu aizdevumu?

Nē, nav nepieciešami nekādi dokumenti, pat ķīla un galvotājs nav nepieciešami. Tieši šo iemeslu dēļ, kredītu vari saņemt pāris minūšu laikā.

Iespējamiem iemesli, kāpēc tika atteikts aizdevumā

Ja Tev tika atteikts aizdevumā, iespējamie iemesli varētu būt šādi:
* Tu esi iekļauts parādnieku sarakstā;
* Kļūdaini ievaditi prasītie dati:
* neatbilsti noteiktajam vecumam.

Ondo.lv Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie Viasms, SohoCredit un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500  €  dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 10 000 €  var aizņemties no BigBank.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ondo.lv
Author Rating
51star1star1star1star1star