Blogs

Open Credit – izlozē Apple Ipad mini thumbnail

Open Credit – izlozē Apple Ipad mini

Viens no no ātro kredītu uzņēmumiem Open Credit piedāvā akciju – reģistrējies uzņēmuma mājas lapā un piedalies Apple Ipad mini izlozē. Akcijas noteikumi ir pavisam vienkārši – ja Tu esi jauns klients, tad tev tikai atliek reģistrēties uzņēmuma mājas lapā, aizpildot pieteikuma anketu*. Anketā ir jānorāda savs personas kods, e-pasta adrese, tālruņa numurs, nodarbošanās un mēneša ienākumi/izdevumi. Savukārt, ja Tu jau esi reģistrēts (iepriekš esi ņēmis kredītu) Open Credit lietotājs, tad, lai piedalītos izlozē, Tev ir nepieciešams pieteikties aizdevumam.

btn-sanemt-big

Open Credit akcija spēkā ir no 02.01.2014.-31.01.2014. Izloze notiks 01.02.2014. un ar laimīgo uzvarētu sazināsies Open Credit uzņēmuma speciālisti, balstoties uz to informāciju, kas tika norādīta reģistrējoties mājas lapā.

Ja gadījumā Tev šobrīd ir nepieciešams aizdevums kādu neparedzētu apstākļu dēļ, Tev ir iespējams pieteikties arī aizdevumam. Jaunajiem klientiem ātrais kredīts līdz 350 eiro ir bez maksas, aizdevuma summu vari atmaksāt līdz pat 2 gadiem. Kredīts ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kuri ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem, ir aktīvs e-pasts, mobilā tālruņa numurs un bankas konts.

*Lai piedalītos, nav nepieciešams pieteikties aizdevumam.