Open Credit draudzīgs aizdevums līdz 1500 €

opencreditSIA Open Credit ir viens no vadošajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijas kredītu tirgū. Uzņēmums šajā nozarē darbojas kopš 2009. gada. Open Credit piedāvā aizdevumus sākot ar 50 līdz pat 1500 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem. Uzņēmums sniedz kreditēšanas pakalpojumus arī tādās valstīs kā Krievija, Čehija un Polija.

  • Saņem aizdevumu jau 15 minūšu laikā;
  • Maksimālā aizdevuma summa līdz pat 1500 € ;
  • Pirmais kredīts līdz 350 € bez komisijas maksas.
  • Piesakies kredītam katru dienu no 08:00 – 22:00.
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro aizdevumu pie Open Credit, Tev ir jānospiež poga “Saņemt naudu”, pēc tam izvēlies nepieciešamo aizdevuma summu un vēlamo kredīta atmaksas termiņu, reģistrējies aizdevēja mājas lapā, aizpildot pieteikumu un gaidi kamēr Tavs pieteikums tiks izskatīts.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

Open Credit darba laiks sākas jau no plkst. 8 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 22:00. Uzņēmums piedāvā aizdevumu no 50 līdz 1500 € . Aizdevums tiek piešķirts personām, kuras ir sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu, ir bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvs tālruņa numurs un e-pasts.

Kā var saņemt ātro kredītu?

Lai saņemtu ātro kredītu pie Open Credit, Tev ir jāveic pāris soļi. Pirmais – spied pogu “Saņemt naudu”, pēc tam izvēlies nepieciešamo kredīta summu un kredīta atmaksas termiņu. Otrajā solī reģistrējies aizdevēja mājas lapā, to var izdarīt, aizpildot kredīta pieteikuma anketu, kura ir pieejama aizdevēja mājas lapā. Trešajā solī Tev ir nepieciešams pārskaitīt 1 centu uz aizdevēja bankas kontu, tādējādi aizdevējs būs pārliecināts, ka tas ir tikai Tavs bankas konts. Tiklīdz aizdevējs saņems Tavu pārskaitījumu Tavs kredīta pieteikums tiks izskatīts. Lēmumu par kredīta piešķiršanu tiks nosūtīts uz Tavu e-pastu un tālruņa numuru. Ja lēmums būs pozitīvs, tad aizdevums tiks pārskaitīts uz Tavu bankas kontu 15 min. laikā.

btn-sanemt-big

Vai man ir nepieciešama ķīla vai galvojums, lai saņemtu aizdevumu?

Nē, lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, būtībā nav nepieciešami nekādi dokumenti ne izziņas. Kredīts tiek piešķirts elektroniski, proti, aizdevums tiek pārskaitīts uz Tavu bankas kontu.

Cik daudz naudas es varu aizņemties?

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz pat 1500 € , kā katru nākamo aizdevumu reizi Tavs kredītlimits būs maksimālā aizdevuma summa ar 1500 €.

Alternatīva ātro kredītu piedāvājumos

Ātro kredītu tirgū ir daži alternatīvi piedāvājumi, piemēram, SMScredit.lv, ViaSMS.lv – šie uzņēmumi piedāvā mazākas aizdevuma summas, kā arī kredīta atdošanas termiņš ir 30 kalendārās dienas. Tavai ērtībai esam izveidojuši salīdzinājuma tabulu ar populārākajiem ātro aizdevumu uzņēmumiem. Izvērtē, kurš no šiem piedāvājumiem ir izdevīgāks, un spied pogu „Saņemt naudu”.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Open Credit
Author Rating
51star1star1star1star1star