Labākie Patēriņa kredīti Februārī 2019

Labākie Patēriņa Kredīti

Patēriņa Kredīti Februārī 2019 atļauj sapņus piepildīt jau tagad, bet maksāt par to – vēlāk!
Latvijā populārs aizdevumu veids ir Patēriņa Kredīti 2019, kas ļauj veikt lielāku sadzīves tehnikas, elektrotehnikas vai citu sadzīvē nepieciešamo preču pirkumu uzreiz, bet maksāt par to vēlāk ar nelieliem maksājumiem, nekā Ātrie Kredīti. Patēriņa kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvojums. To var saņemt, ja ir pastāvīgi ienākumi jeb alga. Aizdevuma maksimālā summa ir atkarīga no ienākumu apmēriem ar aprēķinu, lai kredīta atmaksa nebūtu pārlieku apgrūtinoša.

Patēriņa kredītu salīdzinājums

Reitings Pirmais kredīts bezmaksas Mēneša % likme Maksimālā kredīta summa
Vivus 10 no 10 7.3-8.8% 1 500 €
moneza 09 no 10 1,83-4,17% 5 000 €
Kimbi 09 no 10 table-tick 7% 1 500 €
mogo 09 no 10 table-tick 5,4-7,5% 3 000 €

Kur var saņemt patēriņa kredītu?

Patēriņa kredītu izsniedz bankās jauniem vai esošiem klientiem, kam ir stabili ienākumi un pozitīva kredītvēsture. Parasti bankas klientiem patēriņa kredītus izsniedz no 18, bet dažos gadījumos tikai no 21 gada vecuma. Gadījumā, ja alga tiek ieskaitīta citā bankā, tad savus ienākumus būs jāapliecina ar bankas izrakstu. Vairāk informācijas un plašāks ieskats –  “Patēriņa Kredīti”

Kādas summas izsniedz patēriņa kredītā?

Bankas maksimāli pieļaujamo patēriņa kredītu summu aprēķina, ņemot vērā klienta pastāvīgos ienākumus, esošās kredītsaistības un kredītvēsturi. Parasti bankas izsniedz patēriņa kredītus 2 – 10 klienta mēneša algu apmērā.

Kādas ir patēriņa kredītu priekšrocības?

Patēriņa kredītu priekšrocības:
– nav nepieciešama ķīla vai galvojums;
– ilgāks atmaksas periods – sākot ar 3 mēnešiem līdz pat 10 gadiem;
– lielākas kredītu summas – no 300 €  līdz pat 15 000 € .

Kādos gadījumos var ņemt patēriņa kredītu?

Patēriņa kredītu var ņemt visdažādākajos gadījumos, un banka, izsniedzot aizdevumu, parasti nejautā, kādiem mērķiem tiek ņemts kredīts. Aizdevumu var ņemt dzīvokļa remontam, mēbeļu, sadzīves vai elektrotehnikas iegādei, ceļojumu apmaksai un jebkādiem citiem mērķiem, kur ir jāveic lielāki maksājumi, bet nepieciešamā nauda nav uzkrāta. Kā alternatīva ir pieejama “Kredītlīnija

 

 

Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Patēriņa Kredīti
Author Rating
51star1star1star1star1star