Blogs

Pirmais aizdevums bez maksas thumbnail

Pirmais aizdevums bez maksas

Ātrie kredīti ir lielisks veids, kā saņemt naudas līdzekļus vajadzības gadījumā, turklāt tiek piedāvāts pirmais aizdevums bez maksas. Aizdevums bez maksas ir pieejams vairākos ātro kredītu devēju uzņēmumos.

Ko nozīme – pirmais aizdevums bez maksas

Tas, ka pirmais kredīts tiek piešķirts bez maksas nenozīmē, ka Tev nebūs jāatgriež aizņemtā nauda. Kredīts bez maksas nozīmē, ka Tev būs jāatmaksā tieši tik daudz, cik biji aizņēmies. Piemēram, ja Tu aizņemsies 100 latus, atmaksāt vajadzēs tik pat daudz – 100 latu. Ir jāatceras, ka tikai pirmais kredīts ir bez maksas, par nākošiem kredītiem būs jāpiemaksā.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrajiem kredītiem ir vesela virkne priekšrocību – kredītam var pieteikties jebkurā vietā un brīdī ar mobilā tālruņa zvanot vai sūtot īsziņu, kā arī ar interneta palīdzību. Kredītu ir iespējams saņemt jau piecu – desmit minūšu laikā iepriekš aizpildot pieteikumu. Pieteikums ir jāaizpilda tikai kad aizņemies pirmo reizi.

Kā var pieteikties aizdevumam

Lai pieteiktos aizdevumam Tev jābūt – 20 gadu vecam, ir jābūt Tev piederošam kontam vienā no Latvijas bankām, Tev piederošai SIM kartei (arī reģistētai Latvijā) un 1 santīmam tavā bankas kontā. Viens santīms būs nepieciešams lai aktivizētu sakarus ar kredītu devēju. Pirmais aizdevums bez maksas tiek piešķirts ja Tu atbilsti augšā minētiem kritērijiem.

Atmaksas kārtība

Parasti pirmais aizdevums bez maksas tiek piešķirts uz 30 dienām, kas nozīmē, ka trīsdesmit dienu laikā Tev viņu ir jāatmaksā. Kredītu Tu vari atmaksāt arī agrāk, ja Tev rodas tāda iespēja un tas protams ir daudz labāk, jo Tev veidosies labas attiecības ar kredītu devēju, kas paredz pozitīvus saistību turpinājumus. Atmaksas termiņu var pagarināt nepieciešamības gadījumā, bet tas jāapspriež ar kredītu devēju!

Kas notiks, ja kredītu neatmaksāt

Ja kredīts netiek atmaksāts noteiktajā laika periodā, tad kredīta ņemējam tiek uzlikts līgumsods un kavējuma procenti. Tas ir ļoti bīstami, jo pašlaik līgumsoda apmērs ir nesamērīgi liels un var pārsniegt aizdevuma summu desmitreiz. Šajā sakarā tiek veikti labojumi, bet kamēr viņi nestāsies spēkā, kredīta neatmaksāšana draud ar lielām problēmām. Tieši šī problēma ir lielākā šajā nozarē, jo kad cilvēki aizņēmās, viņi reti saprot, kas var notikt, ja laikus neatmaksāt aizdevumu. Pirmais aizdevums bez maksas var kļūt par lamatām, no kurām ir ļoti grūti atbrīvoties. Tāpēc nozares eksperti brīdina, aizņemies atbildīgi, novērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu!
Autors: