Blogs

Pirmais ātrais kredīts bez maksas

Pirmais ātrais kredīts bez maksas

Ikvienam no mums var gadīties situācija, kad steidzami ir nepieciešami kādi papildu finanšu līdzekļi, lai apmaksātu kādu negaidītu rēķinu vai vienkārši nedaudz pietrūkt kādam, jau sen kārotam pirkumam. Kur un kādā veidā var iegūt papildu naudas līdzekļus šādiem gadījumiem? Protams, aizdevumu var lūgt pie radiem vai draugiem, kā arī bankās, bet kā būtu ar ātro aizdevumu, kuru turklāt var noformēt bez maksas? Ko nozīmē pirmais ātrais kredīts bez maksas un ar ko tas ir izdevīgāks par bankas kredītiem, to Tu uzzināsi, ja izlasīsi šo informatīvo rakstu.

Pirmais ātrais kredīts bez maksas ir pieejams pie vairums ātro aizdevumu uzņēmumiem. Tas nozīmē, ka Tev jāatdod tikai tik, cik biji aizņēmies, un neko vairāk. Aizdevums bez maksas tiek noformēts pāris minūšu laikā, tam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Bezmaksas aizdevums līdz 200 Ls ir pieejams pie uzņēmuma SMSCredit.lv, ar noteikumu, ja vien tas ir pirmais aizdevums. Salīdzinājumā ar bankām, bankas nekad nepiedāvās aizņemties bez maksas, jo būs jāmaksā gan par kredīta noformēšanu, gan procentu maksājumi, turklāt Tev būs nepieciešams apmeklēt banku klātienē, kas paildzina kredīta saņemšanu. Savukārt, lai tiktu noformēts bezmaksas aizdevums, Tev tikai ir nepieciešams izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu, noformēt aizdevumu aizdevēja mājas lapā, un, ja lēmums par kredīta piešķiršanu būs pozitīvs, tad jau pēc pāris minūtēm nauda būs pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. Piedāvājam Tev ātro kredītu aizdevēju salīdzināšanas tabulu, kurā ir apkopti labākie un izdevīgākie aizdevumi.

Tā kā pirmais ātrais kredīts bez maksas ir pieejams pie vairākiem aizdevējiem, tad, katru reizi, kad Tev ir nepieciešama neliels aizdevums, Tu vari izmantot šos piedāvājumus. Savukārt, lai atmaksātu aizdevumu, Tev tikai nepieciešams pārskaitīt aizdevuma summu uz kreditora bankas kontu. Var gadīties, ka ir radušās kādas problēmas, ka nevari atmaksāt kredītu laikus, tādiem gadījumiem ātro kredītu aizdevēji ir parūpējušies par Tavām ērtībām. Gandrīz ikviens ātro kredītu uzņēmums piedāvā arī kredīta atdošanas termiņa pagarinājumu. Tas nozīmē, ja nevari atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā, tad Tev ir iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu līdz pat 30 kalendārajām dienām. Diemžēl, par šo pagarinājumu ir jāmaksā papildus.

Kā jau minējām, bezmaksas aizdevums pie ātrajiem kreditoriem ir krietni vien izdevīgāks, nekā aizņēmums bankā. Izvēlies labāko kreditoru un noformē bezmaksas kredītu pāris minūšu laikā pat neizejot no savām mājām.
Autors: