Pirmais Kredīts BEZ maksas ar 100% atlaidi

pirmais kredīts bez maksasViens no populārākajiem veidiem, kā piesaistīt jaunus klientus, ir aizdevēju akcijas piedāvājums – pirmais ātrais kredīts bez maksas, jeb ar 100% atlaidi komisijas maksai. Būtībā tas ir piedāvājums aizņemties naudu bez kredīta procentiem jeb ar 0% uzcenojumu, t.i. tik cik aizņēmies, tik pat arī ir jāatdod. Piemēram, aizņemoties šodien 200 €  pie SMSCredit, pēc 30 dienām būs jāatdod tieši tik pat daudz – 200 € .

Jāpiezīmē gan, ka šis piedāvājums saņemt pirmo kredītu bez procentiem ir iespējams tikai jaunajiem klientiem, kas ņem aizņēmumu pirmo reizi, bet tas netraucē katru nākamo kredītu paņemt pie citas kompānijas, kas piedāvā šo akcijas piedāvājumu. Tāpēc esam apkopojuši populārākos aizdevējus, kas piedāvā kredītu bez maksas, un kuriem esam pārbaudījuši kredīta izsniegšanas pakalpojuma kvalitāti.

Aizdevējs Reitings 1. kredītam komisijas maksas atlaide 100% Mēneša % likme Maksimālā kredīta summa
kimbi 10 no 10 table-tick 7% 1500 €
Viasms 10 no 10 table-tick 8.8% 700 €
SMSCredit 10 no 10 table-tick 8.8% 425 €
ondo lv 10 no 10 table-tick 8.8% 425 €
Bino 10 no 10 table-tick 8.8% 425 €
SohoCredit lv 10 no 10 table-tick 8.8% 500 €
09 no 10 table-tick 8.8% 1500 €
CreditOn 08 no 10 table-tick 8.8% 600 €

 

Kāpēc gandrīz visi piedāvā pirmo kredītu bez procentiem?

Būtībā šis akcijas pirmais kredīts bez maksas piedāvājums ir sava veida atlaide pakalpojuma cenai un augstas konkurences apstākļos visi cenšas pievērst uzmanību saviem sniegtajiem pakalpojumiem un parādīt cik vienkārši ir aizņemties dažus simtus eiro uz īsu termiņu, cerot, ka arī nākamos aizdevumus ņems tieši pie viņiem.

Un loģiski, ka uzzinot par aizņēmuma cenu jeb procentiem ar 100% atlaidi, daudz vairāk cilvēku piesakās šādam pakalpojumam un saņem ātro kredītu, bet tas ko aizdevēji nebija plānojuši ir tas, ka šādu kredītu izsniedzēju ir ļoti daudz un lielākā daļa piedāvā līdzīgu atlaidi, ko gudrākie naudas aizņēmēji arī veiksmīgi izmanto un reģistrējas katru nākamo reizi citā kompānijā, lai atkal saņemtu kredītu bez maksas, kamēr nonāk situācijā, kad ir piereģistrējušies visās iespējamajās vietās.

Bet jāņem ir vērā, ka ne visos gadījumos pakalpojuma kvalitāte un citas aizņemšanās izmaksas, kas var rasties piemēram kavētu maksājumu gadījumā, kad ir vajadzība pagarināt naudas atgriešanas termiņu, ir tik pat izdevīgas. Kā arī kredīta procenti, ņemot atkārtoti aizdevumu pie dažādām kompānijām ir atšķirīgi, tāpēc ir svarīgi noskaidrot visus nosacījumus, uz kādiem piedāvā aizņemties naudu un kādas ir atšķirības šajos nosacījumos.

Svarīgi ir zināt arī to, ka lai arī ir iespēja paņemt kredītu pie dažādiem aizdevējiem vienlaicīgi, to varēs izdarīt tikai gadījumā, ja nebūs kavēti maksājumi pie jau esošajiem aizņēmumu sniedzējiem. Un arī aizņemties vajag atbildīgi, izvērtējot spējas atgriezt naudu pat ja aizdevums ir bez maksas, lai nerodas situācija, ka aizņēmums ir paņemts jau vairākās kompānijās, lai atmaksātu iepriekš paņemto aizdevumu, un kopējā aizdevuma summa sāk augt jau straujāk nekā ir iespējas atgriezt naudu, jo gadījumā, ja kaut vienā vietā tiks nokavēts maksājums, vairāk neviens aizdevējs kredītu bez ķīlas vai galvojuma nedos, un kavētie maksājumi tiks nodoti tiesas izpildītājiem, kas sadārdzinās šī aizdevuma izmaksas vairākas reizes.

Vai visi aizdevēji ir vienādi un pakalpojuma kvalitāte vienmēr laba?

Pēdējo dažu gadu laikā ātro kredītu pieprasījums ir strauji pieaudzis, jo krīzes dēļ arvien biežāk ir neparedzēti gadījumi, kad ir steidzami nepieciešama nauda un saņemt kredītu pie ātro kredītu aizdevējiem ir ļoti vienkārši, jo nav nepieciešama ne ķīla, ne dokumenti, kas apstiprina pastāvīgus ienākumus.

Un kā jau tirgus ekonomikā tur kur ir pieprasījums, tur veidojas un attīstās arī piedāvājums. 2011. gada beigās Latvijā bija reģistrēti vairāk nekā 200 ātro kredītu pakalpojuma sniedzēju, un praktiski visiem bija līdzīgs piedāvājums – pirmais kredīts bez maksas.

Pakalpojuma sniegtā kvalitāte kļuva arvien sliktāka, jo jaunie uzņēmumi, kas sāka piedāvāt ātros kredītus ne vienmēr spēja nodrošināt augošo pieprasījumu. Un tā kā pirmais kredīts bez maksas bija ļoti populārs arī aizņēmēju vidū, jo pie tik plašā piedāvājuma varēja bezgalīgi saņemt kredītu bez procentiem, vienkārši katru nākamo kredītu paņemot citur, tad klientu skaits auga arī starp jaunpienācējiem aizdevējiem, kas ne vienmēr bija rēķinājušies ar šādu pieprasījumu un arvien vairāk sāka atteikt kredītu izsniegšanu, rezultātā radot situāciju, ka cilvēki tika maldināti, solot bezmaksas kredītu saņemt bez jebkādiem galvojumiem vai dokumentiem, bet nespēja vairs nodrošināt savus solījumus.

Kā rezultātā valdība 2011 gada rudenī pieņēma mērus un ieviesa kredītu izsniegšanas licenzēšanas kārtību, kas noteica maksu par šāda veida pakalpojuma sniegšanu, lai šādā veidā uzlabotu pakalpojuma sniegšanas kvalitāti un aizsargātu patērētājus no maldinošiem solījumiem, kas netiek pildīti. Pēc licenzēšanas ieviešanas kompāniju skaits, kas piedāvā ātros kredītus strauji samazinājās, jo 50000 €  gada maksu par licenci varēja atļauties tikai nedaudzi, un šobrīd 2013 gada janvārī reģistrētas ir tikai 50 kompānijas, kas piedāvā ātros kredītus. Un šajā tabulā esam apkopojuši tās kompānijas, kurām joprojām ir spēkā piedāvājums pirmais ātrais kredīts bez maksas
Autors:

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Pirmais Kredīts BEZ maksas ar 100% atlaidi
Author Rating
51star1star1star1star1star