Blogs

pirmais kredīts bez maksas

Pirmais kredīts ir bez maksas

Latvijas kreditēšanas tirgū ir pieejami dažāda veida aizdevumi, piemēram, aizdevumu var noformēt bankās vai citās finanšu iestādēs. Ja aizdevums tiek noformēts bankās par to ir jāmaksā, kā arī jāmaksā par pašu aizdevuma lietošanu, nerunājot jau par paīru kalniem, kas ir jāiesniedz bankās. Vai ir iespējama alternatīva banku aizdevumiem? Jā, protams, alternatīva banku aizdevumiem ir ātrais kredīts. Salīdzinājumā ar banku aizdevumiem, ātrie kredīti ir noformējami tiešsaistē, nav nepieciešami nekādas dokumentu saskaņošanas un iesniegšanas, aizdevumu var saņemt pāris minūšu laikā, turklāt bieži vien pirmais aizdevums ir bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams šādos ātro kredītu uzņēmumos kā SmsCredit, Open Credit. Visus uzņēmumus, kuri piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas vari apskatīt ātro kredītu salīdzināšanas tabulā.

Ko nozīmē pirmais kredīts bez maksas?

Samērā daudz ātro kredītu uzņēmumi piedāvā vienreizēju akciju – pirmais kredīts bez maksas. Šāds piedāvājums ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, uzņēmumi šādi cenšas pievilināt aizvien vairāk potenciālo klientu. Pirmais aizdevums bez maksas nozīmē, ka, piemēram, aizņemoties 200 Ls uz 30 kalendārajām dienām, Tev aizdevuma atmaksas termiņa beigās būs jāatmaksā tikai tie paši 200 lati, nekas vairāk. Katru reizi , kad ir nepieciešams aizdevums var izmantot ikvienu “akcijas” piedāvājumu pie dažādiem ātro kredītu uzņēmumiem, tādējādi, par aizdevumiem nekas nebūs jāmaksā. Arī šie kredīti tiek noformēti bez ķīlas un galvojuma, bieži vien nav vajadzīga arī izziņa no darba vietas. Būtībā, lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešams būt vecumā vismaz 18 gadus vecam, ar atvērtu bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām, aktīva tālruņa numurs un e-pasts. Vēl viens svarīgs noteikums, lai saņemtu aizdevumu – personai, kura aizņemas ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei.

Pēc nesenām izmaiņām ātro kredītu nozarē, ātro kredītu tirgū palika tikai viens uzņēmums, kurš izsniedz kredītus no 18 gadiem, turklāt pirmais kredīts arī ir bez maksas, šis uzņēmums ir SohoCredit.

Kā saņemt kredītu bez maksas?

Pirms noformēt aizdevumu, iesakām Tev salīdzināt visus ātro kredītu piedāvājumus, tādējādi Tu pati varēsi izvēlēties sev izdevīgāko un labāko piedāvājumu. Tieši šim gadījumam, esam izveidojuši ātro kredītu salīdzināšanas tabulu, kurā ir apkopoti izdevīgākie un labākie piedāvājumu ātro aizdevumu tirgū. Kad esi izvēlējies, pir kura aizdevēja vēlies saņemt kredītu, spied pogu “Saņemt naudu”, pēc tam izvēlies nepieciešamo aizdevumu summu un kredīta atmaksas termiņu. Nākamajā solī ir nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, aizpildot pieteikuma anketu. Lai pabeigtu reģistrāciju, ir nepieciešams uz aizdevēja kontu pārskaitīt 1 sant. tādējādi Tu apliecināsi, ka tas ir Tavs bankas konts. Tiklīdz Tavs 1 sant. tiks pārskaitīts uz aizdevēja bankas kontu, Tavs pieteikums tiks izskatīts. Ja lēmums par kredītu bus pozitīvs, tad pirmais kredīts bez maksas tiks pārskaitīts uz Tavu bankas kontu pāris minūšu laikā.
Autors: