Privātums

Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Lūdzu, iepazīstieties ar www.atrikrediti.lv mājas lapas pamata principiem privātuma ziņā:

Jebkura iegūta informācija no mājas lapas apmeklētājiem netiks izpausta un tiek vērtēta kā konfidenciāla. Šī informācija netiks izmantota vai pārdota, lai mājas lapas apmeklētāji no tā ciestu.

Šī mājas lapa lieto Google Analytics apmeklējuma analīzes rīku, kas ir bezmaksas pakalpojums, ko piedāvā Google kompānija. Google Analytics izmanto mazus teksta failus jeb “cookies”, kas tiek ievietoti Jūsu datorā, lai novērtētu, kā apmeklētāji izmanto mājas lapu. Šis mazais teksta fails ar informāciju par to, kā Jūs izmantojat šo mājas lapu (satur arī Jūsu IP adresi), tiek nosūtīts uz Google serveriem ASV, kur tas arī tiek uzglabāts. Google izmanto šo informāciju, lai novērtētu mājas lapas lietojumu un veido atskaites mājas lapas administratoriem par aktivitātēm mājas lapā, kā arī nodrošina citus pakalpojumus saistībā ar mājas lapas darbību un interneta pielietojumu. Google var nodot šo informāciju kādai trešajai personai, ja to pieprasa likumdošana vai ja datu apstrādi veic trešā persona Google uzdevumā. Google nesaistīs Jūsu IP adresi ar citiem Google datiem. Jums ir tiesības atteikties no “cookies” pieņemšanas, veicot attiecīgu izvēli pārlūkprogrammas uzstādījumos, bet ņemiet vērā – ja Jūs to darīsiet, Jums nebūs pieejama pilnīga mājas lapas funkcionalitāte. Lietojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat Google datu apstrādei kā tas ir minēts iepriekš tekstā.

Mēs ievērojam un atbilstam visām likumdošanas normām. Apmeklējot šo mājas lapu, Jūsu privātums nav apdraudēts.