SMScredit.lv – ātri, droši un izdevīgi kredīti bez ķīlas un galvojuma!

smscredit

 

SMScredit.lv ir vadošā interneta kredītu kompānija ne tikai Latvijā, bet arī Ziemeļeiropā un kopš 2008.gada izsniegusi jau vairāk nekā 2 miljonus kredītu 10 dažādās valstīs – Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Lielbritānijā, Krievijā, Spānijā un Kanādā.

  • Saņem naudu: 10 minūtes
  • Pirmais kredīts bez maksas.
  • Aizņemies līdz 300 €  pirmajā reizē
  • Aizņemies līdz 425 €  otrajā reizē un turpmāk
  • Aizņemties var sākot no 20 līdz 75 gadiem.
  • Darba laiks no plkst.7:00 līdz 23:00
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu pie SMScredit.lv 10 minūšu laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, jāpiesaka kredītu (internetā vai ar SMS) un pēc apstiprinājuma saņemšanas nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā konta

Seko jaunākajām aktualitātēm SMSCredit Twitter kontā

Pēc veiksmīgas reģistrācijas pieteikt kredītu ir iespējams arī no sava tālruņa, kas norādīts reģistrācijas laikā, sūtot SMS uz numuru 157. Norādot vēlamo kredīta summu, atmaksas termiņu un reģistrācijas laikā izvēlēto paroli, naudu saņemsi dažu minūšu laikā. Tas ir ļoti ērti, it sevišķi gadījumos, kad nepieciešams atkārtoti aizņemties naudu, bet tuvumā nav pieejams dators, lai pieteikumu veiktu internetā.

SMScredit.lv darba laiks darba laiks sākas jau plkst. 7 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 23:00. Ja Tavs bankas konts ir kādā no SMScredit.lv norādītajām bankām, varēsi saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā. Uz Swedbank, SEB, Nordea, Citadele, DNB, GE Money un Norvik bankas kontiem SMScredit.lv naudu pārskaitīs ne ilgāk kā 10 minūšu laikā. SMScredit.lv atšķirībā no daudziem citiem kredītu izsniedzējiem strādā bez brīvdienām, arī sestdienās un svētdienās.

Pie SMScredit.lv var saņemt sākot no 20 līdz pat 75 gadu vecumam bez jebkādas ķīlas vai izziņas par darba vietu. Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana – pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām.

 

btn-sanemt-big

SMSCredit Kontaktinformācija

SMSCredit telefons un adrese

 Lielirbes iela 17a-8, LV-1046, Rīga

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 67 333 990

E-pasts: info@smscredit.lv

Cik daudz naudas es varu aizņemties?

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 300 eiro. Ja kredītu būsi mums atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā reizē un turpmāk Tu varēsi aizņemties līdz 425 eiro

Kas ir nepieciešams, lai varētu saņemt kredītu no SMScredit.lv?

Lai saņemtu kredītu, klientam:
ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Kādi dokumenti nepieciešami SMScredit.lv kredīta saņemšanai?

Kredīta saņemšanai Tev nav vajadzīgi nekādi dokumenti. Tev ir nepieciešams mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Cik ātri kredīta nauda tiks ieskaitīta manā bankas kontā?

Ja Tavs konts ir Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā, GE Money bankā vai Norvik Bankā, kredīta naudu savā kontā saņemsi 10 minūšu laikā pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas. Ja Tavs konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika. Tas var aizņemt līdz pat trim dienām no kredīta pieteikuma izskatīšanas brīža.
Gadījumā, ja bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku.

Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie Viasms, SohoCredit un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500  €  dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus.lv, bet līdz 10 000 €  var aizņemties no BigBank. Jūties nomākts, noguris vai neapmierināts ar parādu? Esi gatavs atbrīvoties no parādiem? “Ātrie kredīti parādu mīti” blogs angļu valodā dos tev visu nepieciešamo informāciju, lai veiksmīgi tiktu vaļā no parādiem! 
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Smscredit.lv
Author Rating
51star1star1star1star1star