Blogs

Sohocredit.lv loterija

Sohocredit.lv loterija “Aizņemies, atmaksā, saņem naudu kabatā!”

Jau kopš septembra mēneša SohoCredit piedāvā iespēju saviem esošajiem klientiem piedalīties akcijā “Sohocredit.lv loterija”, un laimēt vērtīgas naudas balvas. Kopējais laimests šajā akcijā mērojams 675 eiro vērtībā. Konkursā iespējams laimēt četras naudas balvas- divas 150 eiro vērtībā, vienu 175 eiro vērtībā un vienu 200 eiro vērtībā.

btn-sanemt-big

Izlozes noteikumi ir pavisam vienkārši – lai piedalītos izlozē jums jādodas uz sohocredit.lv un jāveic atkārtots aizņēmums uzņēmuma mājaslapā. Veiktais aizņēmums jāatmaksā 30 dienu laikā, to nepagarinot, un nosedzot pilnā apmērā, protams, arī iekļaujoties visos kredīta atgriešanas termiņos (nekavējot maksājumus).

Šīs akcijas beigu datums ir 2016. gada 2. decembris, tomēr aizņēmums jāveic laika posmā no 2016. gada 12. septembra līdz 2016. gada 31. oktobrim. Vēl viens kritērijs, pēc kāda SohoCredit izsniegs naudas laimestus, būs aizņēmuma apmērs, par kādu klients veicis aizdevumu. Lai akcijas noteikumi būtu uzskatāmāki, ar tiem iespējams iepazīties zemāk redzamajā tabulā:

SohoCredit.lv Loterija

Ar Sohocredit.lv loterijas akcijas noteikumiem iespējams iepazīsties SIA “Soho Group” birojā Lāčplēša ielā 87, Rīgā, vai arī www.sohocredit.lv mājas lapā. SohoCredit darba laiks ir no 8:00 rītā, līdz 22:00 vakarā.
SohoCredit ir ātrā kredīta izsniedzējs, kurš izsniedz aizdevumus naudas summas apmērā no 70 līdz 425 eiro, uz 7 līdz 30 dienām. Pirmo aizdevumu kredīta aizdevējs izsniedz bez papildus komisijas maksas.

btn-sanemt-big

Atceries! Aizņemies atbildīgi, pirms tam rūpīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizņēmumu!