Blogs

Svini Svētkus ar Via Sms ilgāk! thumbnail

Svini Svētkus ar Via Sms ilgāk!

Ātro kredītu uzņēmums Via SMS piedāvā Svētku akciju gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem, proti, jebkuram aizdevumam, kas tiek ņemts laika posmā no 15. līdz 31. decembrim, tiek pagarināts kredīta atmaksas termiņš vēl par 14 dienām! Atmaksas termiņš pagarinās automātiski un tas ir pilnīgi par brīvu.

Kā tas viss darbojas
Lai saprastu, kā šī akcijas darbojas, piedāvājam, nelielu piemēru. Piemērs – aizņemoties 29. decembrī, 150 eiro uz 30 dienām, aizdevuma atmaksas termiņš būs 28. Janvāris, taču akcijas periodā atmaksas laiks pagarinās par 14 dienām, un jaunais atmaksas laiks būs 11. Februāris.

Via Sms ir uzņēmums, kurš piedāvā ātros jeb nebanku kredītus. Aizdevums ir pieejams no 50 līdz 500 eiro ar atmaksas termiņu no 7 līdz 30 dienām. Ātrajam kredītam var pieteikties ikviens Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis vismaz 20 gadu vecumu, ir atvērts bankas konts un aktīvs tālruņa numurs. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, kredītam var pieteikties sēžot mājas vai jebkurā citā vietā, vienīgais, kas ir nepieciešams – interneta pieslēgums. Ātrais kredīts ir noderīgs tādos brīžos, kad steidzami nepieciešams neliels naudas aizdevums. Jaunajiem klientiem VIA SMS pirmo kredītu piedāvā bez maksas – tas nozīmē, ka jāatmaksā tik pat, cik aizņēmies – ērti, vienkārši un ātri.