Blogs

Kredītlīnija KIMBI.LV

Tirgus jaunums, iepazīsties – Kredītlīnija KIMBI.LV

Iepazīsties – Kredītlīnija KIMBI.LV

Ātro kredītu izsniedzēju tirgū sevi ir pieteicis jauns kredītlīnijas izsniedzējs – kimbi.lv. Kimbi izsniedz kredītlīniju, kurai nav noteikts atmaksas termiņš, respektīvi – aizņēmējam katru mēnesi ir jāmaksā aizdevējam 10% no neatgrieztās kredīta summas, līdz kredīta summa tiek pilnībā aizgriezta. Jo ātrāk atgriežat aizdevumu, jo mazāku naudas summu nāksies samaksāt aizdevuma procentos.

Kas ir kredītlīnija Kimbi.lv?

Kredītlīnija ir aizdevums, kad naudu izmanto tikai tad, kad tev tā tiešām nepieciešama. Agrāk šī iespēja bija pieejama tikai kā aizņēmums no bankām, tomēr tagad šo iespēju piedāvā arī ātrā kredīta izsniedzēji. Katram kredītlinijas izsniedzējam ir noteikts savs kredīta izsniegšanas limits, lielākais aizdevums ko iesējams iegūt ir līdz pat 3000 eiro. Kimbi.lv piedāvā izsniegt kredītlīnijas aizdevumus līdz 1500 eiro. Kopumā pašlaik atrikrediti.lv piedāvā jau piecus kredītlīnijas pakalpojumos, no dažādiem nebanku aizdevējiem. Tikai divi no šiem aizdevējiem – kimbi.lv un Ferratum piedāvā aizdevumu ar nenoteiktu atmaksas termiņu.

Kredītlīniju salīdzinājums

Reitings Atmaksas termiņš Mēneša % likme Maksimālā kredīta summa Minimālais vecums
Vivus 10 no 10  24 mēneši 10% 1500 € 20 gadi
kimbi 09 no 10 nav ierobežojumu 10% 1500 € 20 gadi
crediton 09 no 10  6 mēneši 11% 1000 € 20 gadi
credit24 10 no 10  24 mēneši sākot ar 7% 3000 € 18 gadi
ferratum 09 no 10 nav ierobežojumu 8% 1200 € 21 gads

 

Kādēļ izvēlēties Kimbi?

Kredītlinijai ir iespējams pieteikties ātri, vienkārši un aizdevumu iespējams saņemt 10 minūšu laikā pēc pieprasījuma iesniegšanas. Atmaksājot kredītu, Jums pašam ir iespēja izvēlēties, kā vēlaties atgriezt aizņēmumu- maksājot minimālo ikmēneša summu, vai arī atgriežot visu aizņēmumu uzreiz. Aizdevuma procentu likme mēnesī ir 10% no neatgrieztās aizdevuma summas.

Kas ir nepieciešams lai veiktu aizņēmumu?

Ir vairāki kritēriji, kurus noteicis Kimbi.lv un pēc kuriem tas izsniedz aizdevumu privātpersonām:
1. Internetbanka- ar internetbankas palīdzību Jūs apstiprināt savu identitāti, kad veicat aizņēmumu;
2. Bankas konta numurs- uz kuru tiek pārskaitīta aizdevuma summa;
3. Kontaktinformācija- telefona numurs, e-pasta adrese un dzīvesvieta;
4. Ikmēneša ienākumi- veicot aizņēmumu Jums jānorāda visi ikmēneša ienākumi, kurus reizi mēnesī saņemat savā bankas kontā (alga no darba vietas, pabalsti, stipendijas), kā arī savi ikmēneša izdevumi (īre, pārtika, transports, komunālie maksājumi, degviela utt.);
5. Aizņēmumu Kredītlīnija Kimbi.lv iespējams saņemt, ja esat sasniedzis vismaz 20 gadu vecumu.

btn-sanemt-big

Kimbi.lv ir uz klientu tendēts uzņēmums, tādēļ pievērš pastiprinātu uzmanību augstam klientu apkalpošanas servisam. Lai saņemtu aizdevumu jums nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, tāpat piesakoties kredītam nav nepieciešama maksa par pieteikuma izskatīšanu un saņemšanu. Ātrie kredīti ir nauda īstajā brīdī, ja tā staidzāmi nepieciešama kādam svarīgam pirkumam vai rēķina nomaksai. Atcerieties, ka aizņēmums jāveic apdomīgi, pirms tam izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu,

Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kredītlīnija KIMBI.LV
Author Rating
51star1star1star1star1star