Blogs

bino

UNIKĀLS PIEDĀVĀJUMS NO BINO.LV

UNIKĀLS PIEDĀVĀJUMS:

Bino.lv

piedāvā jaunajiem klientiem 100% atlaidi komisijas maksai pirmos sešus mēnešus visiem aizdevumiem līdz 425 EUR. Piedāvājums spēkā jauniem klientiem, aizņemoties sešu mēnešu laikā no reģistrācijas dienas un savlaicīgi izpildot saistības.

PIEMĒRS:

Pēteris 2017.gada 25.septembrī paņem pirmo aizdevumu 425 EUR apmērā no Bino.lv uz 30 dienu termiņu. Pēteris 2017.gada 25.oktobrī (pēc 30 dienām) atgriež Bino.lv aizdevumu 425 EUR apmērā un tādējādi ir pilnībā apmaksājis savas saistības. Pēteris atgrieza savlaicīgi tieši tik, cik bija aizņēmies – viņam nebija nekas jāmaksā papildus.

btn-sanemt-big

Tad 2018.gada 4.janvārī Pēteris atkal paņem aizdevumu pie Bino.lv – šoreiz 300 EUR uz 30 dienām. 2018.gada 3.februārī Pēteris savlaicīgi atgriež 300 EUR un tādējādi atkal ir pilnībā apmaksājis savas saistības.

Šādā veidā Pēteris sešu mēnešu laikā var ņemt neierobežoti daudz reizes aizdevumu pie Bino.lv līdz pat 2018.gada 25. martam un allaž savlaicīgi atgriezt tikai tik, cik bija aizņēmies.

Pēteris aizdevumu var atgriezt nemaksājot komisijas maksu arī pēc sešu mēnešu beigām (galvenais, lai aizdevums būtu paņemts sešu mēnešu laikā no klienta reģistrācijas dienas). Piemēram, ja Pēteris paņem 50 EUR aizdevumu 2018.gada 24.martā ar termiņu uz 30 dienām, tad līdz pat 2018. gada 23.aprīlim Pēteris, atgriežot 50 EUR, būs pilnībā sedzis savas saistības, un viņam nebūs jāmaksā komisijas maksa.

Pēterim vienlaicīgi var būt ne vairāk kā viens aktīvs aizdevums.

btn-sanemt-big

CITI NOTEIKUMI:

Piedāvājums ir spēkā tikai jauniem klientiem, aizņemoties sešu mēnešu laikā no reģistrācijas dienas.

Jauniem klientiem pieejams aizdevums līdz 425 EUR.

Akcijas ietvaros piedāvātās atlaides ir spēkā tikai tiem klientiem, kas savlaicīgi pilda savas saistības.