Blogs

Uzzini savu kredītlimitu no Credit24 un laimē Iphone 6s

Uzzini savu kredītlimitu no Credit24 un laimē Iphone 6s!

Credit24 šajā rudenīgajā oktobra izskaņā, nācis klajā ar akciju- iespēju piedalīties loterijā un laimēt Apple produkcijas tālruni Iphone 6s.
Lai piedalītos akcijā, Jums jābūt sasniegušam pilngadību, ka arī jābūt patstāvīgam Latvijas Republikas valsts iedzīvotājam. Lai reģistrētos izlozē Jums jādodas uz interneta mājaslapu www.uzzinilimitu.lv un jāievada visa nepieciešamā informācija, kuru reģistrācijas nolūkos prasa norādīt mājaslapā, lai uzzinātu savu potenciālo kredīta limitu, Credit24 piedāvātajiem aizdevuma vai kredītlīnijas pakalpojumiem.

Augstāk norādītajā attēla redzama pieteikuma anketa, kura jāaizpilda, lai varētu autorizēties akcijai. Anketā jānorāda: vārds, uzvārds, personas kods, dzimums, e-pasts, tālruņa numurs, banka, adrese, mēneša ienākumi un mēneša izdevumi.

Katram dalībniekam ir tiesības pieteikties izlozei vienu reizi. Dalībniekiem nav atļauts reģistrēt akcijai citas personas, norādot to personas datus bez piekrišanas.

Kampaņa ilgst laika posmā no 2016. gada 15. septembra līdz 2016. gada 15. novembrim. Uzvarētāja izloze notiks 2016. gada 17. novembrī. Kampaņas organizētāji ar uzvarētāju sazināsies personīgi, izmantojot konkursā laikā norādīto uzvarētāja tālruņa numuru. Izlozes uzvarētāja vārds, uzvārds un cita informācija netiks publicēta.
Laimīgajam konkursa dalībniekam pēc balvas jāierodas 14 dienu laikā, kopš informācijas saņemšanas brīža. Ja konkursa uzvarētājs nebūs sazvanāms, vai arī nebūs laicīgi ieradies pēc laimesta- konkursa rīkotājiem ir atļauts anulēt uzvarētāja tiesības saņemt laimestu, un izlozēt to citam konkursa dalībniekam.
Pieteikties izlozei, kā arī iepazīties ar konkursa noteikumiem Jums ir iespēja https://uzzinilimitu.lv/.

Atgādinām – pirms veicat aizņēmumu, izvērtējiet savas iespējas to atmaksāt!