CreditOn Valentīndienas SuperDiskotēka 14.februārī Arēnā Rīga

Valentīndienas SuperDiskotēka arēnā Rīga

Ātro kredītu kompānija CreditOn 2016.gada 14.februārī organizēs „CreditOn Valentīndienas SuperDiskotēku” Arēnā Rīga, kurā uzstāsies Disco pasaules pazīstamie mūziķi Julija Volkova (t.A.T.u), SHURA, Bratya Grim, VIRUSI, Detsl, ANGINA ar labākajām dziesmām no skolas laikiem.

Bezmaksas ielūgumu uz „CreditOn Valentīndienas SuperDiskotēku” var saņemt visi aktīvi CreditOn klienti! Ja tu jau esi, CrediOn klients, tev tikai jāpiesākas mājās lapā, aizpildot nepieciešamos laukus ar Vārdu, Uzvārdu, personas kodu, mobila tālruņa numuru un e-pastu. Un tad jāsagaida SMS no CreditOn.lv par biļešu ieguvi. Katru nedēļu tiks dāvināti 1000 ielūgumi (8.01, 15.01, 22.01, 29.01, 5.02, 12.02)! Ja tu vēl neesi CreditOn klient, tev būs iespēja pretendēt uz ielūgumu, ja noformēsi aizdevumu pēc iespējas ātrāk (aizņemoties tikai 5 Eiro uz termiņu 1 dienu, komisijas maksa būs tikai 0,01 Eiro). Šī ir lieliska izdevība tikt pie ielūguma uz „CreditOn Valentīndienas SuperDiskotēku”!

Valentīndienas SuperDiskotēka Arēnā Rīga

Uzzini kā saņemt bezmaksas ielūgumu uz Valentīndienas SuperDiskotēku” 14.februārī Arēnā Rīga

  • 1. Spiest augstāk redzamo pogu “Saņemt ielūgumu”
  • 2. Kad atvērsies CreditOn lapa norādīt vēlamo summu līdz 600 € un termiņu 1 vai vairāk dienas
  • 3. Spiest pogu “Pieteikties”.
  • 4. Kad atvērsies reģistrācijas lapa aizpildīt formu norādot personas datus.
  • 5. Spiest pogu ” Pieteikties 300 € “
  • 6. 10-15 minūšu laikā uz kontu tiks ieskaitīti 300 € un tad tu varēsi pieteikties bezmaksas ielūgumu uz „CreditOn Valentīndienas SuperDiskotēku”

Kā jau augstāk minēts, esošie klienti arī var saņemt ielūgumus uz „CreditOn Valentīndienas SuperDiskotēku”! Tev tik jāpiesākas šeit!

Valentīndienas SuperDiskotēka Arēnā Rīga

Autors: