Blogs

Viasms laimīgas trešdienas! thumbnail

Viasms laimīgas trešdienas!

Viens no efektīvākajiem mārketinga paņēmieniem, kā piesaistīt jaunus klientus, ir dažādu „burkānu” jeb labumu piedāvājumi. Piemēram, pērkot vienu preci, otrai saņemsiet atlaidi, bet reti kurš uzņēmums domā par saviem jau esošajiem klientiem. Šāda tendence vērojama arī otro kredītu nozarē. Daudzi piedāvā bezmaksas kredītus, bet, ja kredīts tiek ņemts jau otru reizi, tad tiek piemērotas komisijas maksas pilnā apmērā. Bet šoreiz stāsts būs ne par to. Šoreiz mēs vēlamies izcelt ātro kredītu uzņēmumu Viasms. Jautāsiet – kāpēc …?

Tāpēc, ka Viasms ir padarījusi trešdienas par laimīgām dienām. Proti, ja noformēsi kredītu trešdienā, tad saņemsi 50% atlaidi komisijas maksai! Komisija maksa par kredīta paņemšanu, būs sākot tikai ar otro reizi, jo pie Viasms pirmais kredīts ir bez maksas.

btn-sanemt-big

Uzņēmums piedāvā aizdevuma summu no 50 līdz 700 eiro, taču pirmajā reizē, maksimālā aizdevuma ir 350 eiro, otrajā reizē varēsi aizņemties līdz 500 eiro, trešajā un turpmāk līdz 700 eiro. Aizdevuma atmaksas termiņš ir pieejams no 7 līdz 30 dienām. Kredīts pieejams Latvijas pilsoņiem un personām, kas dzīvo Latvijā pastāvīgi, kuri ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem, ar atvērtu bankas kontu, aktīvu tālruņa numuru un e-pasta adresi. Uzņēmuma darba laiks darba dienās ir no 8 rītā līdz 10 vakarā, savukārt brīvdienās un svētku dienās no 10 rītā līdz 8 vakarā.