Blogs

ViaSms ātrais kredīts thumbnail

ViaSms ātrais kredīts

Viens no populārākajiem īstermiņa naudas aizdevumiem Latvijas finanšu tirgū ir nebanku kredīti jeb ātri kredīti. Ātro kredītu nozarē ir samērā daudz uzņēmumu, kas piedāvā ātros kredītus, apmēram, 30 uzņēmumi. Pārsvarā maksimālais kredīta apjoms līdz 500 eiro un atmaksas termiņš līdz 30 dienām, arī kreditēšanas noteikumi bieži vien ir līdzīgi. Tā kā ātro kredītu uzņēmumu ir gana daudz, šoreiz aprakstīsim vienu uzņēmumi – ViaSms. Viasms ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums no 50 līdz 700 eiro, ar atmaksas termiņu no 7 līdz 30 dienām.

ViaSms ātrais aizdevums ir pieejams personām, kuras ir vismaz 20 gadus jaunas, bet ne vecākas par 70 gadiem (uz kredīta atmaksas brīdi), ir Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji, ir aktīvs tālruņa numurs un atvērts bankas konts kādā no LR bankām. ViaSms piedāvā divus aizdevuma veidus – viens no tiem ir viasms ātrais kredīts un otrs – naudas aizdevums. Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums līdz 500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 kalendārajām dienām. Lai saņemtu aizdevumu ir tikai jāreģistrējas Viasms mājas lapā, jāizveļas aizdevuma summa un termiņš, pēc tam jāpārskaita uz aizdevēja kontu reģistrācijas maksa 1 eiro centa vērtībā un … viss! Turklāt jaunajiem klientiem pirmais aizdevums līdz 200 eiro ir pilnīgi bez maksas! Tas nozīmē, ka atmaksā tikai tik daudz, cik aizņēmies, nekas vairāk! Nav nekādu slēpto izmaksu, nav jāmaksā ne procenti, komisijas maksa – pilnīgi nekas. Viss process notiek tiešsaistē jeb internetā, tāpēc arī kredīta saņemšanas laiks ir tik īss, turklāt arī dokumentu saskaņošana vai parakstīšana nav nepieciešama.

Naudas aizdevums – ilgtermiņa aizdevums līdz 1500 eiro, atmaksas termiņš līdz pat 1 gadam. Šāds aizdevums parasti ir izdevīgāks, ja nepieciešams lielāks naudas aizdevums un ilgāku atmaksas termiņu. Naudas kredīta saņemšanas process ir līdzīgs kā ātrā aizdevuma saņemšanas process, proti, izvēlies nepieciešamo summu, atmaksas termiņu, aizpildi reģistrācijas formu un pārskaiti 1 centu uz aizdevēja norādīto bankas kontu. Tiklīdz aizdevējs saņems Tavu maksājumu 1 eiro centa vērtībā, Tavs kredīta pieteikums tiks izskatīts nekavējoties, parasti šis process ilgst līdz 10 minūtēm. Ja lēmums par kredīta piešķiršanu ir pozitīvs, tad nauda Tavā kontā tiks ieskaitīta jau pāris minūšu laikā!

ViaSms ātrā kredīta priekšrocības:

  •  pirmais kredīts bez maksas;
  • saņem kredītu 5 min. laikā;
  • bez ķīlas un galvojuma;
  • iespēja pagarināt kredīta atmaksas datumu;
  • mēneša procentu likme tikai 10%

ViaSMS ātrais kredīts lieliski noder, ja steidzami nepieciešams neliels aizdevums un īsu atmaksas termiņu. Kredīta atmaksas process ir tik pat vienkāršs kā saņemšana. Lai atmaksātu kredītu ir nepieciešams pārskaitīt aizdevuma rēķinā noradīto maksājuma summu uz aizdevēja bankas kontu.