ViaSMS – aizdevums līdz algai – ātri un vienkārši!

ViaSMSViaSMS ir strauji augošās grupas SIA ViaSMS Group uzņēmums, kas darbojas Latvijā jau kopš 2009.gada. ViaSMS Group ir dibināta Latvijā un tās filiāles šobrīd darbojas jau 6 Eiropas valstīs – Lielbritānijā, Spānijā, Zviedrijā, Polijā, Čehijā un Lietuvā

  • Saņem naudu: 5 minūtes
  • Pirmais kredīts bez maksas.
  • Aizņemies līdz 350 € pirmajā reizē
  • Aizņemies līdz 500 € otrajā reizē
  • Aizņemies līdz 700 € trešajā reizē un turpmāk
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu 5 minūšu laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, jāpiesaka kredītu (internetā vai ar SMS) un pēc apstiprinājuma saņemšanas nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā konta

Seko jaunākajām aktualitātēm ViaSMS Twitter kontā


ViaSMS darba laiks sākas jau plkst. 8 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 22:00. Ja Tavs bankas konts ir kādā no norādītājām bankām, varēsi saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā. Uz Swedbank, Citadele, DNB un Nordea bankas kontiem naudu pārskaitīs ne ilgāk kā 5 minūšu laikā. ViaSMS atšķirībā no citiem kredītu izsniedzējiem strādā bez brīvdienām, arī sestdienās un svētdienās.

No ViaSMS kredītu var saņemt sākot no 20 līdz pat 70 gadu vecumam bez jebkādas ķīlas vai izziņas par darba vietu. Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana, pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas ViaSMS lapā uz norādīto mobilā tālruņa numuru tiks nosūtīta īsziņa sms veidā ar aktivizācijas kodu, kas būs jāievada ViaSMS lapā. Pirms pirmā aizdevuma saņemšanas ir vēl jāpārskaita 0.01 € uz bankas kontu, kas ir jādara tikai vienu reizi. Atkārtoti pieprasot aizdevumu vajadzēs tikai norādīt vēlamo summu un termiņu, un aizdevuma summa tiks pārskaitīta tikko kā tiks pieņemts pozitīvs lēmums par aizdevuma izsniegšanu

Aizdevumus var ņemt atkārtoti neierobežotu skaitu reižu, bet jāņem vērā, ka jaunu aizdevumu saņemt nevarēs pirms nebūs atmaksāta nauda par iepriekšējo ViaSMS aizdevumu.

btn-sanemt-big

Kontaktinformācija

Telefons un adrese

Rīga, 13. janvāra iela 3, LV-1050

 Klientu apkalpošanas tālrunis: +371 67-212-412

E-pasts: info@viasms.lv

Skype: viasms.lv

Kādi dokumenti un kur man jāiesniedz, lai saņemtu aizdevumu?

Nekādi dokumenti nav jāiesniedz, vajadzīgs tikai mobilais tālrunis un bankas konts jebkurā no Latvijas bankām.

Cik daudz naudas es varu aizņemties?

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 350 eiro. Ja kredītu būsi mums atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā reizē varēsi aizņemties līdz 500 eiro, bet no trešās – līdz 700 eiro.

Vai man vajag ķīlu vai galvotāju?

Nē, aizdevuma saņemšanai no ViaSMS nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Vai var saņemt aizdevumu, ja ir nenomaksāts kredīts bankā vai citā kredītiestādē?

Jā, tas ir iespējams, ja nav kavētu maksājumu. Līdz galam nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē nebūs šķērslis, lai saņemtu aizdevumu no ViaSMS.

Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie SMSCredit, Sohocredit, Ondo un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500 € dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 7000 € var aizņemties no BigBank.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Viasms.lv
Author Rating
51star1star1star1star1star