Blogs

Vislētāk pie SMScredit thumbnail

Vislētāk pie SMScredit

Ja domā, kur labāk ņemt kredītu, iesakām to ņemt pie SMScredit. Pirmkārt uzņēmums ir viens no populārākajiem un uzticamākajiem kredītdevējiem Latvijā, otrkārt – ja, būs nepieciešamība pagarināt kredīta atmaksas termiņu, pie SMScredit tas būs izdarāms vislētāk*. Uzņēmums ir veicis tirgus pētījumu, kur tika secināts, ka pagarinot 100 eiro kredīta atmaksas termiņu par 14 dienām, pie SMScredit tas izmaksās 6.80 eiro, pie Soho Credit 11.99 eiro, pie Via Sms 12 eiro, savukārt pagarinot to pašu summu par 30 dienām attiecīgi – 10 eiro, 21.99 un 22 eiro. Turklāt uzņēmums piedāvā vēl vienu papildus bonu jaunajiem klientiem pirmais kredīts līdz 300 eiro ir bez maksas. Tas nozīmē, ka, kad pienāks kredīta atmaksas diena, būs nepieciešams atmaksāt tikai 300 eiro, neko vairāk.

Lai pieteiktos aizdevumam, ir nepieciešams izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, pēc tam reģistrēties mājas lapā, kur nepieciešams ievadīt savus datus, (vārds, uzvārds, personas kods. uc. nepieciešamā info). SMScredit kredīts pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši vismaz 20 gadus vecam. Kad pieteikums ir aizpildīts, kā pēdējā solī ir nepieciešams pārskaitīt 1 eiro centu uz aizdevēja bankas kontu, tas ir nepieciešams, lai aizdevējs būtu pārliecināts, ka tas ir tieši Tavs bankas konts, jo uz to kontu tiks pārskaitīts aizdevums. ‘Tiklīdz aizdevējs ir saņēmis pārskaitīju 1 eiro centa vērtībā, tiek apstrādāts pieteikums un izlemts, vai aizdevumam būs pozitīva vai negatīva atbilde. Ja lēmums ir pozitīvs, tas tiek nosūtīts gan uz Tavu tel. nr sms veidā, gan uz e-pastu, aizdevums uz Tavu bankas kontu tiek pārskaitīts apmēram 10 minūšu laikā, atkarībā no Tava bankas konta. SMScredit darba laiks ir katru dienu no 7 rītā līdz pat pusnaktij, tas nozīmē, ka aizdevumam var pieteikties gandrīz jebkurā diennakts laikā, ja vēlies kredītam pieteikties ārpus uzņēmuma darba laika, pieteikums tiks izskatīts uzreiz nākamajā uzņēmuma darba dienā.

Atmaksa ir tik pat vienkārša, kā kredīta saņemšana. Kad pienāks atmaksas laiks, tad Tev atliek tikai pārskaitīt aizdevuma summu uz aizdevēja bankas kontu, tas arī viss. Lai saņemtu ātro kredītu nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla. Visu kredīta noformēšanas procesu var veikt sēžot mājas vai jebkurā citā vietā, kur ir pieejams internets.

*Plašāku informāciju var lasīt šeit SMScredit kredīta pagarināšanas maksa.