Blogs

Vivus aizdevuma apdrošināšana thumbnail

Vivus aizdevuma apdrošināšana

Vivus aizdevuma apdrošināšana

Ar š.g. 1. janvāri, stājās spēkā jauni kreditēšanas noteikumi Latvijā, un lai ieinteresēt klientus, kredītdēvēji sāk piedāvāt jaunus pakalpojumus – aizdevuma apdrošināšana! Kompānija Vivus – aizdevuma apdrošināšanu, visiem klientiem, kas aizņemas uz 4 un vairāk mēnešiem, piedāvā aizdevuma apdrošināšanu bez papildu maksas, līdz noslēgtā kredītmaksājuma beigām! Apdrošinātie riski ir nāve un invaliditāte nelaimes gadījuma rezultātā.

btn-sanemt-big 

Nelaimes gadījums – ar apdrošināto risku cēloņsakarīgi saistīts pēkšņs un neparedzēts notikums ar Klientu tiešu ārēju faktoru īslaicīgas iedarbības dēļ, kura rezultātā nodarīts kaitējums Klienta fiziskajam stāvoklim vai iestājas nāve. Apdrošināšana attiecas tikai uz tiem līgumiem, kuri ir noslēgti sākot ar 18.01.2016. Apdrošināšana ir spēkā tikai ar kredītlīnijas līguma noslēgšanas datumu, ja kredītlīnijas līguma termiņš ir 4 vai vairāk mēnešu. Apdrošināšana ir spēkā līdz aizdevuma atmaksai. Ja klients priekšlaicīgi ir izmaksājis aizdevumu, apdrošināšana vairs netiek piemērota.

Aizdevumu apdrošina AAS “Balta”.

Plašāk par VIVUS aizdevuma apdrošināšanu var iepazīties Vivus.lv mājaslapā.

Ja Jums nepieciešams aizdevums – kredītlīnija, iesākām izvērtēt arī citu kompāniju piedāvājumus, piemēram, kā Credit24, Ferratum un CreditOn.

Autors: