Blogs

Vivus.lv aktualitātes- VIP erudīcijas spēle thumbnail

Vivus.lv aktualitātes- VIP erudīcijas spēle

4Finance-Atrikrediti.lv

Vivus.lv | Tieši pirms mēneša atrikrediti.lv lapā, “blogs” sadaļā, paziņojām par Vivus.lv jaunāko akciju– iespēju ikvienam piedalīties VIP erudīcijas spēlē un laimēt viedtālruni COOLPAD MODENA 2.

Aktīvi sekojot līdzi Vivus sociālo tīklu kontiem, noskaidrojām, ka jau četri Vivus.lv loterijas dalībnieki savā īpašumā ir ieguvušu jauno, moderno telefonu. Akcijas uzvarētājus iespējams noskaidrot šeit (links: https://www.vivus.lv/blog/vip) Izloze vēl nav galā, un arī Jums ir iespēja piedalīties erudīcijas spēlē, laimējot kādu no atlikušajiem 13 viedtālruņiem. Katru nedēļu tiek izspēlēts viens Cookpad Modena mobilais tālrunis, un tā 17 nedēļas pēc kārtas, kamēr izloze beigsies.

Kas jādara, lai piedalītos izlozē?

Dodieties uz Vivus.lv mājaslapu, un sadaļā “blogs” meklējiet erudīcijas testu, jeb vienkārši spiediet šeit (links: https://www.vivus.lv/blog/vip). Tests izskatās uz mata tāpat, kā norādīts zemak redzamajā attēlā. Lai sāktu testu, spiediet: “Aiziet”.

Lai piedalītos izlozē, Jums pareizi jāatbild uz visiem testa jautājumiem. Tests sastāv no 10 jautājumiem, un atbildes iespējams meklēt gan internetā, gan grāmatās- testam nav ierobežots laika limits. Izlozes jautājumi nav no tiem vieglākajiem- lai pareizi atbildētu uz visiem desmit jautājumiem, būs nedaudz jāpiepūlās. Ja neizdevās erudīcijas testam tik cauri ar pirmo reizi- to ir iespējams atkārot vairrākkārt, kamēr tests ir nokārotots, un Jums ir dota zaļā gaisma dalībai izlozē.

Atgādināsim arī pat Samsung 40 collu televizora izlozi. Akcijā iespējams piedalīties līdz 2016. gada, 31. oktobrim. Lai piedalītos izlozē, Jums jādodas uz Vivus.lv mājaslapas lsadaļu- “blogs”, jeb spiediet šeit (links: https://www.vivus.lv/blog/optin). Televizors atšķirībā no telefoniem ir tikai viens, tomēr, lai piedalītos izlozē, viss kas Jums jādara- anketas laukā jādalās ar savu vārdu un e-pasta adresi. Piemērs norādīts zemāk redzamajā attēlā.

4finance

Novēlam Jums veiksmi konkursos un pozitīvu atlikušo darba nedēļu! Vivus.lv – pirms aizņemies, izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu.