Blogs

vivus

Vivus kredīts

Jau pāris gadus Latvijas kreditēšanas tirgū ir pieejami nebanku aizdevumi jeb ātrie kredīti. Šajā tirgū ir daudz un dažādu piedāvājumu, ar dažādiem noteikumiem, nosacījumiem un iespējām. Šajā rakstā mēs apskatīsim vienu no kredītdevējiem – Vivus. Vivus kredīts ir ērts, ātrs un izdevīgs piedāvājums. Aizdevuma summa ir pieejama no 50 – 1000 Ls, ar atmaksas termiņu līdz pat diviem gadiem.

Vivus aizdevums ir pieejams gan Latvijas Republikas pilsoņiem, gan nepilsoņiem (ir jābūt patstāvīgam LR iedzīvotājam), kuri ir vecumā no 20 – 75 gadiem, ir aktīvs tālruņa numurs un e-pasts, un ir atvērts bankas konts kādā no Latvijas komercbankām. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, pat izziņa no darba nav nepieciešama, taču personai ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei. Pozītīva kredītvēsture nozīmē, ka nav ieraksts parādnieku reģistrā par kavētu kredītmaksājumu*.

Kā var noformēt Vivus kredītu?

Lai noformētu aizdevumu, ir nepieciešams izvēlēties aizdevuma summu un termiņu, pēc tam spiest “saņemt aizdevumu”. Nākamajā solī ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kurā ir jānorāda personas kodu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, jāizdomā parole, kā arī jānorāda ikmēneša ienākumu un izdevumu apjoms (Ls). Pēc reģistrācijas ir nepieciešams apstiprināt savu profilu, pārskaitot 1 santīmu uz aizdevēja bankas kontu. Šis maksājums ir jāvēl tāpēc, lai kredītdevējs ir pārliecināts, ka tas ir Tavs bankas konts, jo uz šo kontu tiks pārskaitīts aizdevums. Tiklīdz tavs pieteikums tiks saņemts, uzņēmuma speciālisti izskatīs Tavu pieteikumu, kā arī pārliecināsies vai neesi ierakstīts parādnieku reģistrā. Ja Tu atbildīsi uzņēmuma noteikumiem, tad nauda uz Tavu bankas kontu tiks pārskaitīta 15 minūšu laikā (atkarībā no bankas).

Kā atmaksāt aizdevumu?

Lai veiksmīgi atmaksātu aizdevumu, Tev ir jāveic ikmēneša maksājums saskaņā ar savu aizdevuma grafiku, kas tika nosūtīts uz e-pastu, tiklīdz saņēmi aizdevumu. Uzņēmums ir atvērts klientiem un ļauj atmaksāt visu aizdevumu arī pirms noteiktā termiņa, turklāt, par to netiks piemērota nekāda papildus maksa, tieši otrādi Tev būs jāmaksā mazāk, jo netiks aprēķināti uzkrātie procenti par atlikušo aizdevuma periodu. Vivus kredīts ir pieejams katru dienu no 7:00 līdz 24:00, taču pieteikties kredītam var jebkurā diennakts laikā, ja pieteiksies ārpus darba laika, tad kredīta pieteikums tiks izskatīts uzreiz nākamajā darba dienas rītā.

Kavēts kredītmaksājums – aizdevuma līgumā noteikts maksājums, kas nav apmaksāts ilgāk par 60 kalendārajām dienām, pēc līgumā noteiktā datuma.
Autors: