Vivus.lv – nauda Tavā kontā tikai 10 minūtēs!

VivusVivus.lv ir vadošā interneta kredītu kompānija (AS 4Finance) ne tikai Latvijā, bet arī Ziemeļeiropā un kopš 2008. gada izsnieguši jau vairāk nekā 2 miljonus kredītu 10 dažādās valstīs – Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Lielbritānijā, Krievijā, Spānijā un Kanādā.

  • Saņem naudu: 10 minūtes
  • Aizņemies līdz 1500 €
  • Atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem.
  • Aizņemties var sākot no 20 līdz 75 gadiem.
  • Darba laiks no plkst.7:00 līdz 23:00
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu pie Vivus.lv 10 minūšu laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, jāpiesaka kredītu (internetā vai ar SMS) un pēc apstiprinājuma saņemšanas nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā konta

Seko jaunākajām aktualitātēm VIVUS Twitter kontā


Vivus.lv darba laiks sākas jau no plkst. 7 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 24:00. Ja Tavs bankas konts ir kādā no norādītājām bankām, tad varēsi saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā. Vivus.lv naudu pārskaitīs līdz 10 minūšu laikā uz sekojošām bankām – Swedbank, SEB, Nordea, Citadele, DNB, GE Money un Norvik. Vivus.lv atšķirībā no daudziem citiem kredītu izsniedzējiem strādā bez brīvdienām arī sestdienās un svētdienās.

Pie Vivus.lv kredītu var saņemt sākot no 20 līdz pat 75 gadiem bez jebkādas ķīlas vai izziņas par darba vietu, kas ir galvenais iemesls, kāpēc lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana, pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām.

btn-sanemt-big

Kontaktinformācija

Vivus.lv telefons un adrese

 Lielirbes iela 17a – 9, LV-1046, Rīga

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 67439777

E-pasts: info@vivus.lv

Vai ir nepieciešama izziņa par algu vai citi dokumenti, lai saņemtu aizdevumu?

Nē, lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešams iesniegt jebkādus dokumentus.

Vai es varu saņemt aizdevumu naktī vai brīvdienās?

Aizdevumi tiek pārskaitīti katru dienu no 7:00 līdz 23:00. Tomēr reģistrēties un pieteikties aizdevumam vari jebkurā diennakts laikā.

Vai es varu saņemt aizdevumu cita cilvēka vārdā?

Nē, noformēt aizdevumu var tikai uz sava vārda.

Cik ātri kredīta nauda tiks ieskaitīta manā bankas kontā?

Ja Tavs konts ir Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā, GE Money bankā naudu savā kontā saņemsi 10 minūšu laikā pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas. 

Vai nepilsonis var saņemt aizdevumu?

Jā, bet viņam ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kuram ir piešķirts Latvijas personas kods un kuram nav kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptas parādsaistības.

Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie Viasms, SohoCredit un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 15 000 € var aizņemties pie Mogo bet līdz 10 000 € var aizņemties no BigBank.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Vivus.lv
Author Rating
51star1star1star1star1star